Пт. Авг 19th, 2022
Ксенію Мішину зрадила близька людина: "Деякі опускаються нижче плінтуса"

Знаменитість розповіла, що в неї видався невдалий тиждень. Зокрема, й через те, що її зрадила близька людина.

Як зізналася артистка, стрес, який зараз українці переживають, впливає на всіх по-різному. Деякі з ним не можуть впоратися й показують свої найслабші сторони.

«Останній тиждень життя неначе перевіряє мене на міцність. А мені все хочеться запитати, може, досить? Такий сильний стрес, який ми переживаємо зараз, на всіх відображається по-різному і, на жаль, деякі не проходять випробування. Вивертають назовні свої найслабші сторони і опускаються просто нижче плінтуса», — поділилася знаменитість.

Знаменитість не стала розповідати, хто її образив. Утім, вона зазначила, що пройшла цей урок і зрозуміла, що не всі варті її довіри.

«У моєму житті вже траплялися зради. Раніше я думала, що це зі мною щось не так. Як же добре нарешті усвідомити, що іноді люди роблять, тому що це вони такі, а ти не маєш до цього жодного стосунку. Що ж, добре, урок пройдено! Попри те, що все ще іноді боляче усвідомлювати, що довіра, яку ти даруєш комусь, чи то близький, чи то співробітник, чи друг – не для всіх однакова цінність», — додала акторка.

Читайте також:

«Пили воду з батарей і боролись за життя»:»Чоткий Паца» довів до сліз потужною кавер-піснею про війну
Горянський розповів про хворобу Писанки та операцію в Німеччині: «Думала, що лікарі їй допоможуть»
Померла Руслана Писанка: якою ведуча була за життя та що про неї згадують колеги
Дополнительно:
Ксенію Мішину зрадила близька людина: "Деякі опускаються нижче плінтуса"

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.