Вс. Авг 14th, 2022
На одну вакансію претендують десятеро: ситуація на ринку праці у Києві

Найбільше пропозицій є для слюсарів та електромонтерів.

Про ситуацію на ринку праці Києва розповідає Київський міський центр зайнятості.

«За даними статистики, у Києві на одну вакансію претендують 10 безробітних. Проте ситуація в різних галузях різна. За видами економічної діяльності найбільше вакансій станом на 1 липня 2022 року налічується у сфері адміністративного обслуговування (17%), охорони здоров’я (15%), в освіті (13%), на підприємствах переробної промисловості (12%), в оптовій та роздрібній торгівлі (9%)», — йдеться у повідомленні.

Найбільша невідповідність між попитом та пропозицією на робочу силу у професійно-кваліфікаційному розрізі спостерігалася серед службовців та керівників (на 1 вакансію претендують 69 осіб), технічних службовців (58), фахівців (11 осіб), працівників сфери торгівлі та послуг (10 осіб).

Існує гостра нестача вакансій спостерігається для бухгалтерів, менеджерів різних спеціалізацій, продавців-консультантів, водіїв автотранспортних засобів, комірників, адміністраторів, керівників різного рівня та продавців.

Нагадаємо, що у Києві кількість безробітних зменшилася більше ніж удвічі. Серед зареєстрованих безробітних жінки становлять 61,2%, молодь до 35 років – 35%.

Читайте також:

В Україні змінені правила видавання військових квитків
З якими хворобами не беруть до армії: список
Нові підстави для звільнення працівників: в Україні змінили трудові закони
Дополнительно:
На одну вакансію претендують десятеро: ситуація на ринку праці у Києві

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.