Пн. Авг 15th, 2022
Найкраща теніситка Росії емоційно висловилася проти війни в Україні, їй відповів Долгополов

Перша ракетка Росії Дар’я Касаткіна поділилася думками про війну в Україні, яку розв’язала РФ.

«Найбільше зараз хочеться, щоб закінчилася війна. Від 24 лютого не було жодного дня, щоб я не прочитала якусь новину. Я до цього прямого стосунку не маю. По мінімуму — так. Але це х**ня в порівнянні з тим, що відбувається.

Я не уявляю, що переживають люди в Україні або ті, у кого там є родичі. Це кошмар. Якщо було б щось, що може хоча б на 1% зупинити це… Без роздумів, я б зробила все, що від мене залежить. Але, на жаль, це неможливо. Ми ніяк не можемо вплинути на дії того, що відбувається. І від цього навіть якесь почуття безсилля є. А хто може? Європа навіть ні**ра не може.

Я хочу грати з тенісистами, які можуть вести підготовку так само, як і я, яким не потрібно думати про те, що розбомбили їхні корти. Я не уявляю, що це таке, коли у тебе немає дому, бл**ь. Не тому, що ти його ще не придбав, а тому, що у тебе його забрали», – заявила Касаткіна в інтерв’ю YouTube-каналу журналіста Віктора Кравченка.

Колишня перша ракетка України Олександр Долгополов прокоментував антивоєнні висловлювання росіянки.

«Спасибі, Дар’є, за те, що відчуваєш наш біль і говориш про нього. Сподіваюся, ваші співвітчизники не сидітимуть і не дивитимуться мовчки, як ви говорите на самоті. Особливо чоловіча сторона», – написав він у Twitter.Нагадаємо, що представниця українського парного тенісу Людмила Кіченок викрила байдужість іноземних колег до долі України.

Читайте також:

Сербська тенісистка, яка народилася в Москві, на корті яскраво підтримала Україну (фото)

«Сором на весь світовий теніс»: віцепрезидент ФТУ — про вимогу Світоліної та інших гравців усунути його з посади

«Горіти вам у пеклі, вбивці-рашисти»: реакція українських спортсменів на ракетний обстріл Вінниці
Дополнительно:
Найкраща теніситка Росії емоційно висловилася проти війни в Україні, їй відповів Долгополов

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.