Чт. Авг 11th, 2022
Невдоволення зростає: Путін кидає на війну в Україні нацменшини замість мобілізації етнічних росіян

Спроби Володимира Путіна «захистити» етнічних росіян від масової мобілізації можуть викликати опір у деяких етнічних групах, які несуть непропорційно великий тягар війни.

Про це повідомляє Інститут дослідження війни (ISW).

Зазначається, що такі дії Путіна можуть викликати опір в етнічних анклавах РФ, де вже заснували рух “Нова Тува” — антивоєнну організацію, яка складається з активістів тувинської нацменшини. У РФ їх вже почали звинувачувати у поширенні антивоєнної пропаганди та розпалюванні міжнаціональної ворожнечі всередині Росії.

В ISW кажуть, що це повідомлення примітне у контексті нещодавнього збільшення кількості регіональних добровольчих батальйонів, які базуються в Росії, багато з яких належать до різних етнічних груп.

«ISW та інші раніше зазначали, що в Україні воюють неетнічні російські батальйони, до складу яких входять війська з Чечні, Південної Осетії, Туви, Татарстану, Башкортостану, Чувашії та інших. Це свідчить про очевидне бажання Путіна, щоб неетнічні росіяни брали на себе тягар війни на цьому етапі, може створити внутрішню напруженість у цих регіонах», — йдеться в повідомленні.

Експерти ISW вважають, що ймовірна спроба Путіна убезпечити етнічних росіян від масової мобілізації може спричинити опір і внутрішню напруженість у деяких етнічних анклавах Росії, які, схоже, непропорційно несуть на собі тягар війни. 

Нагадаємо, у Росії примушують регіони створювати «добробати».

Читайте також:

В окупованому Маріуполі росіяни проводять «приховану мобілізацію» українців: мер звернувся до громадян
У Бєлгороді вже відкрито пів сотні кадетських класів: у РФ будуть інтенсивніше готувати дітей до війни
У РФ без перебору набирають найманців для війни проти України: в ISW розповіли деталі
Дополнительно:
Невдоволення зростає: Путін кидає на війну в Україні нацменшини замість мобілізації етнічних росіян

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.