Чт. Авг 18th, 2022
Озвучили власну вигадану казку: що відомо про російське "розслідування" трагедії в драмтеарті Маіуполя

Росіяни прозвітували про закінчення «слідства» щодо атаки на драматичний театр у захопленому місті. Вони дійшли висновку», що стався вибух зсередини української армії. Ба більше — загинуло лише 14 людей.

Про це повідомив радник міського голови Петро Андрющенко.

Окупанти називають «фейком» і «надуманою новиною» про те, що 16 березня загинуло близько 300 осіб, які там переховувалися. До слова, саме про це повідомляє офіційна влада Маріуполя. 

«Ще раз озвучили власну казку вигадану спочатку. Можна було б звернути увагу на твердження про загиблих виключно в підвалі, хоча купа свідків каже про наявність людей у всіх приміщеннях, на прискорене прибирання завалів та наявні записи перемовин про вивіз трупів тракторними лафетами, а також а інші логічні нестикування, які є невід'ємною складовою брехні», — йдеться у дописі представника мерії.

Окупанти цинічно стверджують, що трупний запах або «запах протухлого м'яса», як кажуть росіяни, був не через сотні загиблих, а через схований склад риби, яка протухла. Її нібито знайшли у підвальному приміщенні. Мовляв, там був «пункт роздавання їжі». 

Нагадаємо, російська армія 16 березня завдала авіаційного удару по будівлі Драматичного театру в Маріуполі — скинули дві надпотужні бомби. Його використовували, як бомбосховище, під час блокади міста. У ньому переховувалися, за різними даними, від 500 осіб до 1200 мирних жителів — це були переважно жінки і діти. 

23 квітня стало відомо, що окупанти проводять зачищення завалів театру. Вони упаковували знайдені тіла загиблих в пластикові мішки, тракторами та вантажівками переміщували в накопичувач в промисловій зоні в районі Нікольського шосе. Потім, за наповненням, вивозили до с. Мангуш, де насипом звалюють в 300-метрову траншею.

Читайте також:

У Маріуполі хлопець вийшов на площу біля розбомбленого Драмтеатру з прапором України (фото)
«Республіканські спеціалісти», ліжка в коридорі і нестача крові: як працює лікарня в Маріуполі
В Маріуполі під час жорстоких боїв з росіянами українські захисники знищили понад шість тисяч окупантів

 
Дополнительно:
Озвучили власну вигадану казку: що відомо про російське "розслідування" трагедії в драмтеарті Маіуполя

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.