Пт. Авг 19th, 2022
Померла Руслана Писанка: якою ведуча була за життя та що про неї згадують колеги

Та тяжка хвороба забрала життя Руслани Писанки. Акторки театру і кіно, знакової телеведучої не стало на 57-му році.

Але Писанка для всіх у пам’яті залишиться усміхненою, щасливою та непоправною оптимісткою.

Як йдеться в сюжеті ТСН, знаменитість уміла подарувати гарний настрій — і колегам, і глядачам.

Руслану Писанку називали «секс-символом» України. Фільми, у яких грала, — неодмінно мали неабиякий успіх. Одну із перших головних ролей знаменитість отримала у стрічці «Москаль-чарівник». Красива і з самоіронією — відірвати погляд від акторки було неможливо.

Комедії, трагедії, мюзикли, історичні драми — Руся, як її називали друзі, була гармонічною у будь-якому образі. А роль у «Чорній раді» принесла акторці почесну нагороду — орден Святого Володимира.

Та справжньою народною улюбленицею Руслана стала після виходу в ефір програми «Погода» — на одному з українських телеканалів. Незмінною ведучою залишалася сім років поспіль.

«Найкращі вітання вам, телеглядачі. Я Руслана Писанка з інформацією про погоду», — починала говорити до глядачів Писанка.

Чоловіки мліли від Русіної вроди та пишних форм. А жінки захоплювалися, що вона — ось така — кров з молоком — справжня українка з бодіпозитивом. Ведучий та журналіст Костянтини Грубич про Руслану згадує лише хороше.

«Вона ледь не першою показала, що не треба соромитися свого тіла. Що українки — вони ж у більшості своїй такі — кров з молоком. Вона зробила нашу красу — таким всезагальним жіночим здобутком», — говорить Грубич.

У Руслани Писанки були ще й телевізійні шоу. «Танці з зірками», «Зірка плюс зірка»  та  «Вишка».  Руся не боялася вчитися. І підкорювати нові висоти в прямому сенсі слова. Стрибала у воду, переборюючи страхи, під захоплені вигуки браво та аплодисменти.

Руся прикрашала будь-який проєкт. То у шоу «Твій день» на 1+1 готувала щось смачненьке, то вже в кадрі з коханим чоловіком Ігорем Ісаковим. Він Русю підтримував геть у всьому — був її оберегом та надійним плечем.

Крім телебачення та кіно, Руся ще й грала в театрі. Під час вистави «Поїзд «Одеса-мама» на початку лютого їй стало зле. Вона упала й зламала ногу.

«Я мужньо лежала годину і коли приїхала сюди (ред. – до лікарні), то дуже багато отримала компліментів від лікарів. Вони сказали, що дуже красиві у мене колготки», — говорила тоді Писанка.

А далі почалася повномасштабна війна. Коли Росія напала на Україну, Писанка не могла мовчати. Під час міжнародного благодійного телемарафон-концерту Save Ukraine закликала збирати гроші на гуманітарні потреби.

І це тоді, коли у неї була своя — особиста війна.  У Німеччині Русі діагностували тяжку хворобу. Вона забрала життя Писанки, але не пам’ять про неї.

Читайте також:

Коли самій було тяжко, просила допомагати Україні: яким було останнє відео Руслани Писанки
Руслана Писанка померла: реакція зірок на смерть відомої телеведучої
Руслана Писанка померла: яким був життєвий шлях зірки
Дополнительно:
Померла Руслана Писанка: якою ведуча була за життя та що про неї згадують колеги

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.