Пн. Авг 15th, 2022
Путін, Лукашенко і Янукович можуть підписати "пакт про об'єднання" трьох країн: Піонтковський про плани Кремля

У цей день Путін, Лукашенко та Янукович можуть підписати «пакт про об'єднання» трьох країн. 

Про це сказав російський політолог і публіцист Андрій Піонтковський в інтерв'ю ТСН.ua. 

«Багато хто пов’язує грандіозні події з призначеним на 15 липня спільним засіданням і Держдуми, і Ради Федерації. Але багато хто вже забув, що на початку березня було теж саме. Вони з великою помпою оголосили, що буде спільне засідання Держдуми та Ради Федерації, а потім закінчилося все пшиком. Тоді це було пов’язано з приїздом Лукашенка. Путін думав, що він доламає його остаточно на велике об’єднання. Але Лукашенко, як завжди, пропетляв. Зараз теж є такий сценарій приїзду Лукашенка і якогось об’єднання», — сказав Піонтковський.

Російський політолог вважає, що у цей день у Кремлі можуть проголосить про об'єднання трьох держав — Росії, Білорусі та України. Нашу державу у цьому фейковому документі може представляти експрезидент-втікач, який засуджений за державну зраду, Віктор Янукович.

«Геть ідіотський сценарій, але, можливо, він стане реальністю, — проголошення так званої спільної держави. Привезуть звідкись труп Януковича. І ось три «великі» слов’янські президенти — Путін, Лукашенко та Янукович — підпишуть пакт про об’єднання трьох великих слов’янських держав. Такі плани теж блукають у Кремлі. Але я думаю, що нічим історичним це засідання 15 липня не закінчиться. Янукович підпише, що завгодно, Лукашенко знову пропетляє, а на мобілізацію Путін не наважиться», — пояснив Піонтковський.

Нагадаємо, раніше російський політолог заявляв, що Володимир Путін закінчить своє правління, як і інші диктатори, — це буде або політична смерть, або фізична.

Читайте також:

Військовий експерт попередив українців, що Путін готує «неприємний сюрприз» до нової сакральної дати
Стрімке кар'єрне зростання: дочка Путіна на новій посаді допоможе батькові обійти санкції
Путін хоче підставити Іран: експерт — про зверненння Росії до Тегерана надати їй військову допомогу
Дополнительно:
Путін, Лукашенко і Янукович можуть підписати "пакт про об'єднання" трьох країн: Піонтковський про плани Кремля

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.