Пн. Авг 8th, 2022
Путін втратить не лише своє становище, а й життя: Піонтковський - про смертельні для "фюрера" наслідки звільнення Херсона

За словами Піонтковського, українська перемога для російського народу, який свято вірить у могутню армію РФ, стане величезним шоком.

Таку думку Андрій Піонтковський висловив в інтерв'ю ТСН.ua.

«Україна хоче почати контрнаступ на півдні і, передусім, звільнити Херсон. В цій війна воєнні аспекти відходять на другий план у порівнянні з політичними та психологічними. Російське населення щодня дивитися Соловйова, Скабєєву та інших пропагандистів, та раптово дізнається про втрату Херсона. Це буде великим політичним шоком як серед народу, так і в бункері. Кожному громадянину та постояльцю бункера стане зрозуміло, що Путін війну програв. Це — найстрашніший для нього час. Диктатор, який програє війну, втрачає не лише своє соціальне становище, а й життя», — сказав політолог. 

Раніше публіцист Андрій Піонтковський висловив думку, що битва за Херсон стане вирішальною у війні Росії проти України. Він вважає, що ЗСУ повернуть Херсон літом.

Читайте також:

Арестович спрогнозував оптимістичні терміни завершення війни в Україні
«Таке завдання можна виконати»: Данілов назвав умови, за яких Україна може перемогти до кінця року
ЗСУ переходять до третього етапу війни: військовий експерт пояснив, що це означає
Дополнительно:
Путін втратить не лише своє становище, а й життя: Піонтковський - про смертельні для "фюрера" наслідки звільнення Херсона

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.