Вт. Авг 16th, 2022
"Це було дуже сміливо": Зеленський - про хлопця, який з прапором України вийшов в окупованому Маріуполі

Президент України Володимир Зеленський відреагував на сміливий вчинок хлопця, який вийшов з прапором України в центр окупованого Маріуполя.

Про свою реакцію президент розповів у відеозверненні ввечері 18 липня.

«Сьогодні новинами розійшлася фотографія хлопця з Маріуполя, який вийшов на вулицю міста з українським прапором. Вийшов до залишків будівлі драмтеатру, зруйнованого російськими військами. Це було дуже сміливо. І я хочу подякувати йому за цей вчинок. Цей хлопець — один з багатьох наших людей, які чекають на повернення України і які за жодних обставин не приймуть окупацію», — наголосив Зеленський.

Нині Росія тримає українців на окупованих територіях в інформаційному вакуумі.

«Щодня закидує окуповані території новою брехнею про Україну і про наші дії. Але, попри пропаганду і залякування, люди не тільки не забувають про Україну, а й демонструють, що вони насправді думають і чого прагнуть. Ми жодного дня про них не забували. І я прошу вас усіх, хто має для цього контакти і можливості, доносьте на окуповану територію реальну інформацію, підтримуйте наших людей, поширюйте там правду. Будь-яким способом, який вважаєте ефективним. На всій нашій українській землі — від Херсона до Горлівки, від Генічеська до окупованих районів Харківщини, в Мелітополі та Бердянську, в Енергодарі, в Луганській і Донецькій областях, в Криму. Наші люди мають чути про Україну від українців», — закликав Зеленський.

Читайте також:

«Маємо підтримувати з ними інформаційний зв'язок»: Зеленський розповів, скільки населених пунктів лишаються в окупації.
Як ЗСУ повертатимуть Херсон — прогноз експерта Жданова.
Жданов вказав на стратегічну помилку України.
Дополнительно:
"Це було дуже сміливо": Зеленський - про хлопця, який з прапором України вийшов в окупованому Маріуполі

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.