Вт. Авг 9th, 2022
"Небо Росії буде закрите для нас надовго, на роки": фінська авіакомпанія змінює карту польотів

Національний перевізник Фінляндії Finnair Oyj працює над переглядом своєї стратегії, визнаючи, що доступ до неба Росії, який лежав в основі його попереднього фокусування на Азії, ймовірно, не буде відновлено найближчим часом.

Про це пише Bloomberg.

«Війні в Україні не видно кінця. Ми готуємося до того, що небо Росії буде закрите для нас надовго, на роки», – заявив головний виконавчий директор Finnair Топі Маннер.

У поєднанні зі швидким зростанням вартості пального та мінливим конкурентним середовищем, а також роками збитків, пов’язаних із пандемією та пов’язаними з цим обмеженнями на подорожі, авіакомпанія потребує нової стратегії та «суттєвого структурного оновлення», повідомляє фінська компанія у звіті про прибутки.

Зазначається, що раніше Finnair займала свою нішу, надаючи транзитним пасажирам з невеликих європейських міст найкоротший час польоту до Азії.

Однак у підсумку вона більше всіх серед європейських авіакомпаній постраждала від закриття російського повітряного простору після початку повномасштабного вторгнення Росії до України.

Як пише видання, нова стратегія, яка повинна бути представлена восени, буде ґрунтуватися на корегуваннях, внесених до її мережі протягом перших шести місяців року. Зокрема, зміни будуть внесені до мережі і флоту, структури витрат, потоків доходів тощо.

За словами представників Finnair, це включає маршрути до Далласа і Сієтла в Північній Америці, а також до Мумбаї в Південній Азії. 

Також видання нагадало, що акції Finnair впали на 9% на торгах в Гельсінкі після більших, ніж очікувалося, збитків у другому кварталі й прогнозу операційних збитків третій рік поспіль.

Нагадаємо, 13 липня у Білорусі знову підняли в небо літак далекого радіовиявлення А-50 та винищувачі.

Читайте також:

У Білорусі продовжують активно переміщувати військову техніку (мапа)
«Він його може просто вбити»: Піонтковський розповів, чи дотисне Путін Лукашенка до участі у війні
Білорусь хоче оточити позиції ЗСУ на прикордонні: очільниця Івано-Франківської ОВА — про ймовірність наступу армії РБ
Дополнительно:
"Небо Росії буде закрите для нас надовго, на роки": фінська авіакомпанія змінює карту польотів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.