Пт. Авг 19th, 2022
"Розстріл на місці": окупанти посилюють поліцейський режим на територіях Херсонської області (документ)

Так званий голова «воєнно-цивільної адміністрації Херсонської області», колаборант Володимир Сальдо видав «наказ» «Про заходи відповідальності за здійснення окремих правопорушень, що зазіхають на громадський порядок і громадську безпеку». 

Про це повідомляє Головне управління розвідки МО України.

В «документі» йдеться про заборону діяльності, яка перешкоджає роботі окупаційних адміністрацій, «виборчих комісій» та інших «органів», створених російськими загарбниками на окупованих територіях. Заборонена «дискредитація органів влади РФ» і будь-яка «інформаційна пропаганда, спрямована проти окупаційної влади», — йдеться у наказі.

Також розпорядженням так званого «голови Каховської ВЦА» Володимира Леонтьєва посилюється пропускний контроль на території Каховського району. Надано дозвіл на обшуки, затримання та обмеження волі, які можуть проводитись на розсуд окупантів.

Населення попереджено про посилення заходів покарання в разі порушення комендантської години. Людям погрожують розстрілом на місці.

Нагадаємо, очільник Миколаївської ОВА Віталій Кім попередив російських загарбників, що у Херсоні горітиме ще більше складів з боєприпасами та ворожих командних пунктів.

Читайте також:

Недолугі солдати: на Херсонщині вибухнули чотири ракети над позиціями окупантів, які їх запускали (відео)
Розвідники розгромили таємну катівню окупантів на Херсонщині і вивезли в'язнів: ТСН отримала кадри операції
За виїзд із Херсона до Криму перевізники беруть 17 тисяч грн – радник голови ОВА
Дополнительно:
"Розстріл на місці": окупанти посилюють поліцейський режим на територіях Херсонської області (документ)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.