Пн. Авг 8th, 2022
"Тягнула за собою величезний шлейф життєвої енергії, завжди багато жартувала": колеги поділились спогадами про Руслану Писанку

Сьогодні вночі, 19 липня, не стало відомої української телеведучої та актриси Руслани Писанки. Вона померла у Німеччині. 

У неї була своя боротьба, боротьба за життя, але життя розпорядилось так, що вона цієї ночі померла.   

Ведучі ранкового шоу «Сніданок з 1+1» та колеги Руслани поділилася спогадами про неї. 

За їхніми словами, Руслана Писанка вела свою війну у Німеччині, Росія погнала її туди від родини і вже там виявили важку хворобу, і там вона наодинці боролася з нею. Вона нікому не хотіла розповідати, наскільки їй там важко, вона навпаки, з надією на майбутнє, з неймовірною життєрадісністю спілкувалася, і вона так само не встигла закінчити свої знімання в кіноромані Наталії Ворожбит «Демони», що мав вийти 2022 року. 

Людмила Барбір пригадала та розповіла про знімання з Русланою у серіалі.  

«Вона недожила у «Твоєму дні», у кінофільмі, і просто недожила. Я з нею знімалась у серіалі майже протягом року, і у мене всі сцени, в основному були з нею, тоді ми з нею познайомилися, і вона кожен раз, коли просто заходила на майданчик, чи павільйон, у неї була така особливість, вона ніби тягнула за собою величезний шлейф такої життєвої енергії, від неї просто розпирало. Вона завжди багато жартувала. У кожній сцені у неї завжди була імпровізація. Вона завжди з режисерами додавала якісь тексти, перефразовувала, вона давала якісь фішечки. Для неї кожна сцена – це була окрема величезна робота. Це просто неймовірна, талановита жінка, людина, актриса, телеведуча. Це просто як грім серед ясного неба. Така людина, і просто раз – її нестало. Стільки всього недоробила, недоказала, недожила…», — говорить Людмила.

Ведучий Руслан Сенічкін підкреслив, що «особливо боляче, коли не стає людей, яких ти знав особисто». 

«Це ніби йде частинка тебе. Навіть про якісь негаразди у житті Руслана Писанка говорила з оптимізмом, вона розуміла, що з будь-якої ситуації є вихід. І цим життєвим досвідом, і перемогою над собою, вона ділилася з аудиторією, з глядачами», — зазначив він.

В ефірі також показали останню розмову телеведучої Руслани Писанки з глядачами телеканалу 1+1.

Нагадаємо, ​​Руслана Писанка померла у Німеччині, де у неї діагностували важку хворобу.

Читайте також:

Руслана Писанка знепритомніла: телеведуча з лікарні вперше розповіла про свій стан
Руслана Писанка знепритомніла під час виступу на сцені
Дополнительно:
"Тягнула за собою величезний шлейф життєвої енергії, завжди багато жартувала": колеги поділились спогадами про Руслану Писанку

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.