Пт. Авг 19th, 2022
"Євробачення" планують провести у Латинській Америці: організатори пояснили чому

До слова, організатори вирішили розширити межі проведення «Євробачення».

Тож міжнародний пісенний конкурс буде відбуватися не лише в Європі, але й в Америці. Про це організатори повідомили на офіційній сторінці «Євробачення» в Instagram.

«Унікальний формат «Євробачення» щороку набуває нових шанувальників у всьому світі, і ми не можемо дочекатися розширення бренду в цій дуже різноманітній частині світу», — повідомив Мартін Естердаль, виконавчий супервайзер конкурсу.

Загалом, «Євробачення» планують провести в одному з міст Аргентини, Бразилії, Чилі або Мексики. Як зазначили організатори, саме в цих країнах, згідно з рейтингами, проживає найбільша кількість прихильників міжнародного пісенного конкурсу.

Нагадаємо, нещодавно в EBU заявили, що в Україні не може бути проведено конкурс, зазначивши, що через війну неможливо гарантувати учасникам та гостям безпеку. Зі свого боку, міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко заявив, що Україна не згодна з таким рішенням, та вимагав додаткових перемовин.

Ткаченко підготував звернення до ЄМС, яке також підписали переможниця «Євробачення-2004» Руслана Лижичко, фронтмен гурту Kalush Orchestra Олег Псюк та голова правління АТ «НСТУ» Микола Чернотицький. Втім, організатори не змінили свого рішення.

Згодом уряд Великої Британії звернувся до Європейської мовної спілки з проханням ще раз розглянути Україну як місце для проведення «Євробачення-2023».

Читайте також:

Яскраві повітряні кульки і тортик: як Квіткова та Добринін відсвяткували перший день народження сина
Офіційно розлучена: Наталія Валевська показала свідоцтво про розірвання шлюбу
Художниця Гапчинська розповіла про чоловіка, який служить в ЗСУ: «На 15 кіло схуд, втратив шість зубів»
Дополнительно:
"Євробачення" планують провести у Латинській Америці: організатори пояснили чому

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.