Вт. Авг 9th, 2022
Різатдінова про свого нового бойфренда: "Не кожен чоловік прийме сина, та ще й від Онищенка"

Українська гімнастка Ганна Різатдінова днями вперше зізналася, що вона не самотня і тепер по-справжньому закохана та щаслива.

За словами Ганни, вона впевнена у тому, що це її людина, з якою вона після закінчення війни планує піти під вінець. Різатдінова поділилася, що чоловік їй дає все, про що вона так мріяла – щоб про неї піклувалися та давали тепло.

Також гімнастка зазначила, що для неї було важливим, аби її чоловік зумів знайти спільну мову та полюбити її сина – 5-річного Романа, якого вона народила у шлюбі зі скандальним олігархом Олександром Оніщенком:

«Ще для мене було дуже важливо, щоб син прийняв його, а він мого сина. Не кожен чоловік прийме сина та ще й від Онищенка, давайте бути відвертими. Багато хто просто боявся навіть підійти до мене, різні були ситуації. Якоїсь миті у мене навіть була депресія — мені здавалося, що я вже ніколи не зустріну свою долю. Але, дякувати Богу, ми знайшли одне одного. І з Ромою вони чудово ладнають. Це для мене дуже важливо», — сказала Різатдінова «КП» в Україні».

Ганна поділилася, що її коханий – не дуже публічна людина. Заради нього гімнастка вже три рази приїздила з Європи до України, оскільки дуже сумувала. З коханим Ганна познайомилася в Києві. Спочатку у них були професійні стосунки, які згодом переросли в романтичні.

Читайте також:

Супермодель Ірина Шейк потрапила в скандал: використала російський терористичний символ Z
Кацуріна підтвердила, що з Дантесом у Ізраїлі, і показала, як він говорив про обстріл Вінниці в Тель-Авіві
Учасник Kalush Orchestra про скандальне фото у Москві на тлі Кремля: «Ми туди цілими вагонами їздили»
Дополнительно:
Різатдінова про свого нового бойфренда: "Не кожен чоловік прийме сина, та ще й від Онищенка"

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.