Ср. Авг 17th, 2022
Ірина Шейк виправдалася за використання російського терористичного символу z

Так, спочатку Ірина Шейк розмістила сторіз у своєму Instagram, де був зображений салат олів'є і підписаний «Russianzz on Wednaday», однак буквально одразу ж модель поквапилася видалити цей пост.

А згодом у сторіз Шейк з'явився новий допис, у якому вона спробувала виправдатися за необдуманий вчинок: «Іноді салат це просто салат. Я обіцяю: ніяких зашифрованих послань чи політичних висловлювань тут. Бажаю кожному кохання», — написала Ірина.

На захист колеги стала й британська модель Карен Ельсон. Вона зазначила, що Ірина Шейк не підтримує агресивні та жорстокі дії Росії в Україні. А те, що Ірина використала у своєму підписі «zz» – це є сленг (на кшталт plzz, girlzz, boyzz).

Нагадаємо, що днями Ірина Шейк у сторіз свого Instagram показала, як провела середу з «російськими забавками». Модель спочатку сходила до лазні, а потім наробила тазик олів'є. І все б нічого, але фото з салатом Ірина підписала «Russianzz on Wednaday», використавши у слові russians російську терористичну символіку, — літеру z.

Сторіз Шейк поквапилася видалити. Однак, шквалу критики модель зазнала. Небайдужі вже почали вимагати, аби з Шейк припинили співпрацю знамениті бренди і аби знаменитість відправили на батьківщину.

Читайте також:

Учасник Kalush Orchestra про скандальне фото у Москві на тлі Кремля: «Ми туди цілими вагонами їздили»
Кацуріна підтвердила, що з Дантесом у Ізраїлі, і показала, як він говорив про обстріл Вінниці в Тель-Авіві
Різатдінова про свого нового бойфренда: «Не кожен чоловік прийме сина, та ще й від Онищенка»
Дополнительно:
Ірина Шейк виправдалася за використання російського терористичного символу z

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.