Пт. Авг 19th, 2022
Російські сили відчувають нестачу особового складу - британська розвідка

Російська армія зіштовхнулася з проблемою нестачі особового складу. Крім того, вони змушені вирішувати дилему: перекидати резерви на Донбас або захищатися біля Херсона. 

Про це повідомляє Міністерство оборони Великої Британії у Twitter.

Росія продовжує використовувати для свого наступу на Донбасі номінально шість окремих армій. У повному складі, перед вторгненням, ці формування були створені приблизно на 150 тисяч особового складу.

За даними розвідки, в останні тижні РФ часто діяла групами розміром з роту чисельністю близько 100 осіб при проведенні наступальних операцій в будь-якому одному секторі за раз.

«Росія з усіх сил намагалася підтримувати ефективну наступальну бойову міць з самого початку вторгнення, і ця проблема, ймовірно, стає все більш гострою. Крім серйозної нестачі особового складу, російські планувальники стикаються з дилемою: перекидати резерви на Донбас або захищатися від українських контратак на південно-західному Херсонському напрямку», — йдеться у повідомленні.

Заявлена найближча політична мета Росії – захопити всю Донецьку область. 

«У той час як Росія все ще може продовжувати територіальні завоювання, їх оперативний темп і швидкість просування, ймовірно, будуть дуже повільними без значної оперативної паузи для реорганізації та переоснащення», — зазначають в Міноборони Британії.

Нагадаємо, окупанти зосереджуються на захопленні двох міст на Донбасі.

Читайте також:

Втрати ворога в Україні перевалили за 38,5 тисячі осіб: за добу ЗСУ ліквідували ще 100 окупантів
Окупанти одночасно штурмували чотири напрямки: Гайдай розповів про успіхи ЗСУ у Луганській області
Без жалю кидають в атаки: серед російських окупантів неслов'янських національностей зростає невдоволення діями командування
Дополнительно:
Російські сили відчувають нестачу особового складу - британська розвідка

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.