Вт. Авг 9th, 2022
SCM виплатить безпрецедентну вихідну допомогу колективу "Медіа Групи Україна"

«З особистої ініціативи акціонера кожен співробітник «Медіа Групи Україна» отримає вихідну допомогу в розмірі від 3 до 12 місячних окладів, залежно від кількості років спільної роботи.

Це набагато більше, ніж передбачено чинним законодавством (за законом, в разі звільнення має бути виплачений один місячний оклад). Розмір вихідної допомоги трудовому колективу безпрецедентний для українського медіаринку», — повідомили у компанії SCM.

Для розрахунку окладів за основу буде взято саме «довоєнні», середньомісячні зарплати працівників за 2021 рік.

SCM також гарантує виконання всіх інших фінансових зобов'язань перед колективом «Медіа Групи України», включно з нарахуванням виплат за невикористану відпустку.

Процес завершення співпраці медіагрупи зі співробітниками пройде у кілька етапів.

«Оскільки рішення про вихід з медіабізнесу було дуже важким і вимушеним, так само вимушено і з сумом прощаємося з нашою професійною командою лідерів. Ми дуже вдячні та цінуємо кожного з вас, хто всі ці роки робив найкращі медіа країни з мільйонами закоханих глядачів та читачів. Ваша праця – наша гордість. Саме через глибоку пошану до команди Рінат Ахметов вирішив, що вихідна допомога кожному має бути більшою, ніж передбачає закон, щоб гарантувати кожному і кожній принаймні три місяці на те, щоб визначитися, що далі. «Ви всі круті фахівці! Нехай ваш подальший шлях буде широким, рівним і тільки вгору! Чекаємо на ваші нові звершення!» — цитує пресслужба слова директорки зі зв'язків із громадськістю та комунікацій SCM Наталію Ємченко.
Дополнительно:
SCM виплатить безпрецедентну вихідну допомогу колективу "Медіа Групи Україна"

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.