Пт. Авг 19th, 2022
США внесли Росію до переліку країн, що підтримують торгівлю людьми

У вівторок, 19 липня, Держдепартамент США оголосив щорічний звіт про торгівлю людьми, в якому вперше присутній розділ з переліком держав, які проводять політику, що сприяє цьому явищу. У списку держав, які підтримують торгівлю людьми, опинилася Росія.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на доповідь держсекретаря Ентоні Блінкена.

“Мільйони українців були змушені залишити свої будинки… Дехто взагалі залишив країну, більшість — лише із тим, що змогли забрати”, — заявив він. 

У Держдепі США вважають, що війна, розв’язана Путіним в Україні, стала “фактором ризику” для мільйонів українських біженців, які в цій ситуації можуть бути жертвами торгівлі людьми.

Тисячі українців, серед яких багато дітей, депортовані до “фільтраційних таборів”, де у них вилучають документи, змушують отримувати російські паспорти, а потім переправляють у віддалені райони Росії.

Росію також включено до окремого списку країн, які наймають або вербують дітей-солдатів.

Блінкен процитував повідомлення про те, що після захоплення частини Донбасу в 2014 році очолювані Росією бойовики використовували дітей для чергування на блокпостах.

Після повномасштабного вторгнення цього року стало відомо, що російські війська також використовують дітей як живий щит.

Загалом до списку країн, які проводять «політику чи практику» торгівлі людьми, примусової праці або тих, чиї сили безпеки чи підтримувані урядом збройні групи вербують або використовують дітей як солдатів, включено 12 країн світу. Окрім Росії, це Афганістан, Бірма, Куба, Іран, Північна Корея та інші. 

Нагадаємо, за підрахунками ЗМІ, росіяни вивезли з України до Росії близько 190 тисяч дітей.

Читайте також:

В окупованому Маріуполі діти змушені митися в величезній калюжі (фото)
До України повернули 44 дітей, вивезених окупантами до Росії та на захоплені території
Окупанти погрожують відбирати у батьків дітей, які не ходитимуть до школи у Мелітополі — мер
Дополнительно:
США внесли Росію до переліку країн, що підтримують торгівлю людьми

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.