Пт. Авг 19th, 2022
Терор України: військовий експерт розповів, скільки та яких ракет залишається в Росії

Військовий експерт Михайло Самусь проаналізував, скільки та яких ракет залишається в Росії, та чи можна сподіватись, що ракетні обстріли цивільного населення України найближчим часом зменшаться.

Росія вже випустила по Україні понад 3 тисячі крилатих ракет.

Про це він розповів 19 липня в ефірі національного телемарафону у слоті «1+1».

«На жаль, стосовно закінчення ракет, тут не можу порадувати, бо дійсно, ті ракети, які Росія вже випускала за останні 30 років – «Калібри», «Іскандери» – вони дійсно закінчуються, хоча вони продовжують їх використовувати. Але у них об'єктивно їх не залишилося там тисячі. Можливо, під сотню. Але от тих старих ракет, які в тому числі, випускалися в Україні, у них залишилися ще, можливо, тисячі, а ці ракети відрізняються своєю неточністю. Та ж сама ракета Х-22, удар якою був завданий по Кременчуку, плановане відхилення 500-1000 м, тобто до кілометра ракета може плановано відхилитися від цілі. Ну, це просто терористична зброя, якщо ми говоримо про використання у міській забудові. Ти точно знаєш, що вона прилетить не в ціль, але вони однаково їх використовують», — зазначив він. 

За словами експерта, єдиний вихід України – нарощувати нашу протиракетну оборону, протиповітряну оборону і авіацію, тому що українська авіація також успішно бореться з крилатими ракетами.

«Тобто треба нарощувати поставки озброєння від міжнародних партнерів протиракетної і протиповітряної оборони. І поступовий перехід на західні літаки F-15, F-16. Вже начебто є рішення про виділення $100 млн для підготовки наших пілотів», — резюмував Самусь.

Нагадаємо, Україна поки не може збивати всі ракети РФ.

Читайте також:

Коли і за яких умов Україна зможе завдавати удари по базах окупантів в Криму: військовий експерт відповів
ЗСУ не мають зброї, щоб дістати до Кримського моста — Жданов
Готується до відокремлення?: експерт пояснив заклик Кадирова про ППО для Чечні
Дополнительно:
Терор України: військовий експерт розповів, скільки та яких ракет залишається в Росії

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.