Чт. Авг 18th, 2022
У РФ без перебору набирають найманців для війни проти України: в ISW розповіли деталі

 Набір до деяких «добровольчих батальйонів» розпочався в червні, але активізувався в липні.

Про це повідомляє Американський Інститут вивчення війни (ISW).

Аналітики кажуть, що росіянам, які виявлять бажання долучитися до батальйонів, необов'язково мати досвід несення військової служби. Найманці будуть проходити тільки 30-денну підготовку перед тим, як їх відправлять знищувати Україну.

«Очевидно, що батальйони складатимуться приблизно з 400 чоловіків віком від 18 до 60 років кожен. Вони належатимуть до різних різновидів військ, зокрема, мотострілецьку, танкову та морську піхоту, а також зв’язку та матеріально-технічного забезпечення. Новобранці не зобов’язані проходити попередню військову службу і пройдуть лише 30 днів навчання перед відправленням до України», — йдеться в повідомленні.

Експерти вважають, що ці спроби найму, ймовірно, будуть недешевими. Виявляється, зарплату «добровольцям» буде виплачувати Міноборони Росії, а надбавки до призову — «суб'єкти» тобто регіони. Зарплата кожного найманця може становити приблизно три тисячі доларів.

«Враховуючи, що 30-денна підготовка, яку отримають наймити перед вступом у бій, не дасть боєздатних солдатів, ця ціна дуже висока. Вони отримають статус ветерана і пільги, якщо будуть служити в Україні, крім зарплати і премій. Це, ймовірно, призведе до появи «солдатів» нижчої якості, ніж звичайні призовники в російській армії, за цінами, близькими до професійних солдатів. Це дивовижний метод, який свідчить про те, що російський диктатор Володимир Путін як і раніше не бажає змушувати свій народ воювати і не може залучити їх воювати добровільно без значних стимулів», — додали в ISW.

Нагадаємо, Жданов розповів, чи буде в Росії загальна мобілізація.

Читайте також: 

«Гостра нестача «нової крові»: окупанти оголосили чергову хвилю мобілізації в «ДНР»
Чи реальний сьогодні всеосяжний наступ Росії на Україну: військовий експерт відповів
«Окупанти полюють на чоловіків»: Гайдай розповів про мобілізацію та бої на околицях Луганської області
Дополнительно:
У РФ без перебору набирають найманців для війни проти України: в ISW розповіли деталі

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.