Ср. Авг 17th, 2022
У Стамбулі домовилися створити центр для вивезення українського зерна: деталі

Про це за результатами чотиристоронньої зустрічі в Стамбулі повідомив міністр оборони Туреччини Хулусі Акар, — пише Укрінформ.

“За результатами зустрічі, яка пройшла в позитивній та конструктивній атмосфері, було досягнуто домовленості щодо базових технічних питань, таких як створення координаційного центру в Стамбулі, де будуть присутні представники всіх сторін, спільний контроль у пунктах виходу з порту та прибуття, а також забезпечення безпеки судноплавства на маршрутах переходу”, — зауважив міністр.

Він анонсував ще одну зустріч у Туреччині на наступному тижні.

“Досягнуто домовленості про повторну зустріч української та російської делегацій у Туреччині наступного тижня. На цій зустрічі всі деталі будуть ще раз розглянуті, і виконана робота буде зафіксована підписами”, — сказав Акар.

Нагадаємо, що у Стамбулі завершилася чотиристороння зустріч щодо розблокування українського зерна: названо перші підсумки. Делегації України, Росії, Туреччини та ООН обговорювали, як розблокувати експорт українського зерна з портів, зокрема з головного чорноморського порту Одеси.

Читайте також:

16 іноземних суден зайшли до українських портів по пшеницю: ще майже сотня — очікують своєї черги
Для подолання голоду у світі необхідна деблокада українських портів — ООН
Подоляк відповів РФ на її хизування про «рекордний урожай в історії»: «Це вкрадене в українських фермерів зерно»

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.
Дополнительно:
У Стамбулі домовилися створити центр для вивезення українського зерна: деталі

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.