Пт. Авг 19th, 2022
Українська лялькарка зшила бойового гусака в образі Бориса Джонсона і від клієнтів немає відбою

Фото перших виробів буквально підірвали Мережу і тепер замовлень у лялькарки — на місяці. Одного бойового гусака вона навіть відправила до Лондона самому Борису Джонсону, йдеться в ТСН.

У бронежилеті, берцях і з високо піднятим дзьобом — це українська біологічна зброя проти рашистів, каже лялькарка Наталя Дремлюга. Ідея зробити декоративного бойового гусака прийшла після безглуздих російських фейків про птахів, як біологічну зброю. «Подивилася кілька фотографій, меми дивилася в Інтернеті, щось цікавеньке, щоб зачепитися. Зробила викройку і почала робити гусей, вдягала я їх у піксель, який лишився від покрою для наших солдатів», — розповідає майстриня.

Майстриня спеціалізується на інтер’єрних ляльках, робить їх із бавовняних тканин, клею, фарби та підручних матеріалів. Бойових гусаків відразу полюбили клієнти, особливо військові та їхні родини.

Після візитів до України та особистої підтримки, майстриня вирішила, що один бойовий гусак має бути в образі британського прем’єра Бориса Джонсона.

«Всі ми знаємо, що він дуже допомагає, підтримує нашу країну, і він такий цікавий. Багато хто мені пише, що фу-фу-фу, нащо ви це зробили, але більшість кажуть, що їм додає позитиву», — переконує Наталія.

Сотні переглянутих фото, години відео, три дні роботи. Лялькарка каже, що намагалася відтворити не лише зачіску, а й поставу та навіть погляд.

Перші фігурки буквально розхапали клієнти, зараз черга вже на місяці. «Я думала, що за місяць-два я закінчу це все, але коли Джонсон подав у відставку, чомусь черга зросла в два рази, не знаю, коли я зроблю це все», — сміється Наталія.

Через популярність лялькової копії Джонсона Наталя вирішила своїх бойових гусей запатентувати. А одного гусака, що гордо посміхається, лялькарка все ж наважилася відправити до Лондона. Жінка сподівається, що Борис Джонсон отримає його до своєї відставки і зберігатиме, як символ симпатії українців.

Читайте також:

У центрі Луцька восьмирічний хлопчик збирає гроші для військових, граючи в шахи

У прифронтовому Запоріжжі готуються до відкриття шкіл, але з особливостями

Перший засуджений російський військовий за умисне вбивство мирного мешканця подав апеляцію на вирок
Дополнительно:
Українська лялькарка зшила бойового гусака в образі Бориса Джонсона і від клієнтів немає відбою

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.