Чт. Авг 18th, 2022
Військовий експерт спрогнозував, коли почнуться контрнаступи українських військ на інших напрямках

ЗСУ все більше отримують зброї від партнерів і це дає можливість знищувати ворога і зупиняти їхні наступи, та навіть вже готуватись до контр наступальних дій, зазначив в ефірі «Єдиного марафону» в слоті ТСН військовий експерт Дмитро Снєгирьов.

За його словами, за останні місяці припинили існування три найбільш боєздатні підрозділи російської армії, але Росія продовжує робити гучні заяви про свої плани в Україні, тому до кінця літа «основним військовим театром» буде донецький напрямок. «Це намагання вийти на лінію украплень ЗСУ в напрямку Славянська і Краматорська», — зазначає експерт.

Він нагадав, що за останні два тижні було тридцять успішних ударів по ворогу в їхньому тилу. Експерт зазначає, що завдяки таким точковим ударам відбулося гальмування наступальних дій і на Сході і на Півдні.

«А на херсонському і харківському напрямку, можна говорити, що окупаційні війська перейшли до пасивної оборони, стримують наступи Збройних сил України. Тому варто говорити, що з отриманням зброї від партнерів, яке вже надійшли до ЗСУ, варто очікувати зміни військового протистояння. Себто контрнаступу українських військових по декількох напрямках вже до кінця літа», — уточнив експерт.

Читайте також:

У Вінниці попрощались із загиблими 4-річною Лізою і 7-літнім Максимком, а сьогодні ховатимуть 8-річного Кирила

ТСН отримала ексклюзивні кадри звільнення Дементіївки, яка і зараз унеможливлює наступ на Харків

Путін наказав військам захопити Харків та область — ISW
Дополнительно:
Військовий експерт спрогнозував, коли почнуться контрнаступи українських військ на інших напрямках

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.