Пт. Авг 19th, 2022
Внаслідок ворожих обстрілів у заповіднику "Древлянський" на Житомирщині вигоріло понад 2 тис. га лісу

Від ракетно-бомбових ударів по території Народицької територіальної громади у Житомирській області виникли масові лісові пожежі, в результаті чого вогнем знищено понад 2100 га лісу на території природного заповідника «Древлянський».

Про це повідомляється на сторінці заповідника у Facebook.

«В результаті збройного вторгнення на територію України російськими загарбниками та нанесення ракетно-бомбових ударів спричинено непоправну шкоду навколишньому середовищу на території заповідника «Древлянський», — йдеться у повідомленні.

Внаслідок російських ракетно-бомобових ударів вигоріло понад 2100 га лісу, але ці дані попередні, оскільки триває розмінування території заповідника.

Зазначається, що нещодавно на території заповідника виявили російську ракету, що впала у лісі між селами Любарка і Калинівка.

Зазначимо, природний заповідник «Древлянський» площею понад 30,8 тис. га розташований у межах Народицького району Житомирської області. Його територія охоплює значні площі лісів, забруднених радіонуклідами. Заповідник створений з метою збереження унікальних лісових і водно-болотних природних комплексів Українського Полісся, охорони реліктових та ендемічних рослин і тварин та відтворення і збагачення природних лісів регіону.

Читайте також:

Окупанти обстріляли житлові будинки та медустанову, є жертва — Синєгубов про чергову неспокійну добу на Харківщині
Європа горить: неймовірна спека спровокувала масштабні лісові пожежі у п'яти країнах
Невдоволення зростає: Путін кидає на війну в Україні нацменшини замість мобілізації етнічних росіян
Дополнительно:
Внаслідок ворожих обстрілів у заповіднику "Древлянський" на Житомирщині вигоріло понад 2 тис. га лісу

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.