Пт. Авг 19th, 2022
Все вирішать осінні вибори: Байдену може загрожувати імпічмент – Newsweek

Усе тому, що провідні республіканці вже заявляли про намір ініціювати імпічмент Байдену.

Про це пише видання Newsweek.

Так, ще в січні сенатор-республіканець Тед Круз заявляв, що для імпічменту президента США буде «безліч підстав». У квітні його представник Кен Бак сказав, що судовий комітет Палати представників проведе слухання, щоб визначити, чи доречний імпічмент.

За даними проведеного у травні опитування Массачусетського університету, 68% республіканців та 66% консерваторів підтримують імпічмент.

Статті про імпічмент можуть бути ухвалені простою більшістю в Палаті представників, проте президента можуть відсторонити тільки більшістю у дві третини голосів у Сенаті. Такого не було ще ніколи. Малоймовірно, що республіканці отримають необхідну кількість місць 2023 року.

Проте видання нагадало, що попередній президент США Дональд Трамп двічі проходив через процедуру імпічменту – 2020 та 2021 роках. І Сенат двічі виправдав його. Тож, якщо республіканці здобудуть перемогу на виборах, їм ніщо не завадить ініціювати процедуру у Палаті представників, незважаючи на малі шанси.

Демократи за підсумками виборів збережуть за собою Сенат і Палату представників, вважає почесний професор уряду і політики США в Центрі вивчення демократії Вестмінстерського університету в Британії Джон Овенс.

Як розповів професор факультету політики Біркбека Лондонського університету Роберт Сінга, якщо республіканці повернуть собі Палату представників, але не Сенат, то будь-яка спроба оголошення імпічменту матиме вигляд політичного «набору очок».

Нагадаємо, Байден поїхав у турне на Близький Схід і шукатиме там підтримку щодо санкційного тиску на Росію, а також радянську зброю для України.

Читайте також:

Однопартійці Спартц незадоволенні заявами, які шкодять американсько-українським відносинам — Politico
Можуть притягнути за держзраду: в Німеччині розслідують злив депутатами подробиць злочинів у Бучі – Bild
Військова допомога Україні від Італії опинилася під загрозою: що сталося

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.
Дополнительно:
Все вирішать осінні вибори: Байдену може загрожувати імпічмент – Newsweek

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.