Пн. Авг 15th, 2022
Wellboy зізнався, що став ініціатором розриву співпраці з проросійським Бардашем: "Він розповів мені свою позицію"

За словами співака Wellboy, справжнє ім'я якого Антон Вельбой, напередодні того, як він оголосив про розрив з Юрієм Бардашем, вони мали розмову.

У програмі «Сніданок з 1+1» Wellboy поділився, що Бардаш йому озвучив свою позицію стосовно війни Росії проти України. І саме після цього діалогу виконавець прийняв рішення:

«Звичайно, вирішив я (розірвати співпрацю – прим.ред). Але перше повідомлення я отримав від нього. Бо, я так думаю, що він зрозумів, куди його хилить взагалі і що з ним відбувається. Він записав мені голосове і розповів про свою позицію. Я зрозумів, що нам з цією людиною не по дорозі», — прокоментував Wellboy.

Втім, вдаватися у подробиці і розповідати, про що саме Антон говорив з Бардашем – співак не став, оскільки це була «приватна переписка».

Наразі Wellboy їздить Україною з волонтерськими концертами та виступає перед українськими військовими. Як зізнався артист, перший його концерт був у Гостомелі. Перед виступом Антон переживав, що бійці ЗСУ не зрозуміють, хто він такий:

«Це дивовижно, тому що військові знають мої пісні. Першого разу, коли в Гостомель ми приїхали, я трошки переживав, боявся. Бо думав, як вони мене сприймуть. Тому що хлопець в якомусь чудернацькому вбранні, буде співати їм пісню про гусей. З банками вишень приходжу, говорю: «Доброго дня», «слава ЗСУ» і все. Вони співають «Гуси»… Прості люди захищають нашу країну, які з сіл маленьких, містечок… Вони поприїжджали і боронять нашу землю, за що їм велика шана. Співати для них це найменше, що я можу зробити», — сказав Wellboy.

Зазначимо, у середині червня Антон Вельбой завершив співпрацю зі своїм продюсером Юрієм Бардашем.

Після цього саундпродюсер українського співака Wellboy Євген Тріплов також оголосив про припинення співпраці з продюсером артиста – Юрієм Бардашем. Як виявилося, все через те, що Бардаш так і не засудив Російську Федерацію за війну в Україні.

А Бардаш згодом заявив, що вважає РФ «великою країною», а українці, на думку проросійського продюсера, «мають капітулювати».

Нещодавно ж з'явилася інформація, що прихильник «руского міра» прилетів до Москви із Тбілісі.

Читайте також:

Wellboy випустив першу від початку війни пісню про українську незламність: «Ворогів на ножі»
Ексклюзив. Адвокатка Винника розповіла, де перебуває артист, про його тяжку хворобу та допомогу ЗСУ
Кошовий на концерті для ЗСУ покепкував з Арестовича: «Зустрілися Білосніжка, Дюймовочка і п*здабол»
Дополнительно:
Wellboy зізнався, що став ініціатором розриву співпраці з проросійським Бардашем: "Він розповів мені свою позицію"

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.