Пн. Авг 15th, 2022
Завдяки HIMARS поранено кількох російських командувачів - ISW

В американському Інституті вивчення війни повідомляють, що йдеться про заступників командира російської 106-ї повітряно-десантної дивізії: полковника Сергія Кузьмінова, полковника Андрія Васильєва, полковника Максима Кудріна.

Про це повідомляють в ISW.

Аналітики наголошують, що ще 12 липня Український центр стратегічних комунікацій заявив, що один невказаний заступник командира 106-ї повітряно-десантної дивізії залишається у важкому стані.

Крім того, окупанти виходять з оперативної паузи, впевнені американські фахівці. Російські війська, ймовірно, підуть у наступ на кількох напрямках. Зокрема, на північ від Слов'янська, південний схід від Сіверська, навколо Бахмута і південний захід від міста Донецьк.

«Російські війська продовжували обороняти зайняті позиції на харківському напрямку, щоб не допустити просування українських військ до російського кордону в Харківській області», — додали дослідники.

Як повідомлялось, що армія Російської Федерації вже два місяці не залишає спроб повністю захопити трасу між Лисичанськом та Бахмутом. 

Читайте також:

Ракетний удар по Вінниці: кількість жертв зросла до 24
Над Кременчуком збили російську ракету (фото)
Росіяни поновили наступ на Вуглегірську ТЕС, бої тривають — Генштаб
Дополнительно:
Завдяки HIMARS поранено кількох російських командувачів - ISW

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.