Вт. Авг 9th, 2022
Зеленський назвав фейками повідомлення про масові ракетні обстріли 16 липня

Під вечір суботи, 16 липня, в Україні не було масових обстрілів російськими ракетами. Ці повідомлення про масовість — фейки.

Про це у вечірньому відеозверненні 16 липня заявив президент України Володимир Зеленський.

«Сьогоднішній день показав, наскільки важливо, щоб ми дбали про Україну й одне одного у тому, що ми говоримо і як переживаємо цей час. Скільки людей сьогодні налякав фейк про масований російський ракетний удар по Україні? Після всього, що відбувалося в попередні тижні. Після Дніпра, Вінниці, Часового Яру… Скільки нервів псується щодня тиражуванням страшилок від російських пропагандистів і посадовців… Скільки проблем українці створюють самі для себе, довіряючи будь-якому анонімному джерелу… Це набуває іноді просто нездорових форм, коли соціальними мережами й сайтами поширюються свідомі «вкиди» з Росії, мета яких тільки одна – доповнити ракетний і артилерійський терор проти нашої держави іще й інформаційними терором», — сказав Зеленський.

Президент наголосив, що «іноді інформаційна зброя може зробити більше, ніж зброя звичайна».

«Очевидно, що будь-якими ракетами й артилерією Росії не вдасться зламати нашу єдність і збити нас зі своєї дороги. І так само очевидним має бути й те, що українську єдність не зламати брехнею чи залякуванням, фейками чи теоріями змови. Ми вистоїмо й переможемо. Відвоюємо своє й відбудуємо нормальне життя. Ми зробимо це разом – тільки так це можливо», — зазначив Зеленський.

Зазначимо, що фейк про масові російські ракетні атаки по Україні тиражували не лише звичайні користувачі соцмереж, а й посадовці — зокрема, мер одного з обласних центрів, який згодом зачистив свій пост.

Читайте також:

Ракетний удар по Покровську: окупанти атакували «Іскандерами -М», зруйновано 27 будинків (фото, відео).
Чотири ракети збили, дві — влучили: у Повітряних силах ЗСУ розповіли про повітряну атаку росіян
Російські війська обстріляли позиції ЗСУ на Сумщині: у Генштабі ЗСУ розповіли про ситуацію на півночі України
«Ми фактично врятували Молдову»: військовий експерт про звільнення ЗСУ острова Зміїний
Дополнительно:
Зеленський назвав фейками повідомлення про масові ракетні обстріли 16 липня

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.