Пт. Авг 19th, 2022
Зеленський назвав головні цілі візиту першої леді до США

За словами глави держави, Олена Зеленська другий день перебуває з візитом у США. 

Про це сказав український президент Володимир Зеленський повідомив у традиційному відеозверненні у ніч проти 20 липня.

«Збільшення американської підтримки для України, додаткова допомога для захисту людей від російського терору, вирішення гуманітарних потреб — це все завдання візиту першої леді до США. Сьогодні у другий день візиту зустріч у Білому дому із першою леді США Джил Байден. Президент Байден, віцепрезидентка Марі Харіс та її чоловік прийшли привітати першу леді України. Я вдячний президентському подружжю США, усім представникам американської адміністрації та кожній американській родині за теплоту по відношенню до нашої країни та наших людей», — сказав український президент.

Зеленський очікує від цього візиту першої леді вагомих результатів для України у співпраці з Америкою. Окрім цього, він додав, зо 20 липня Олена Зеленська виступатиме із важливим зверненням в Конгресі. 

«Саме зараз — це дуже важливо. Вже відбулися зустрічі з держсекретарем Ентоні Блінкеном, Самантою Павер та іншими впливовими жінками-політиками, що представляють урядові та парламентські структури Америки. Завтра Олена виступатиме в Конгресі від імені усіх українських матерів, українських жінок. І це буде важливе звернення. І я дуже вірю, що його почують ті, від кого залежать ухвалення рішень США , — зауважив він.

Нагадаємо, перша леді України Олена Зеленська перебуває з робочим візитом у США. Дружина українського президента наперододні мала зустріч із держсекретарем Ентоні Блінкеном У вівторок, 19 липня, зустрілася із президентським подружжям. 

Читайте також:

У молочній блузці та красивих сережках: елегантна Олена Зеленська презентувала українськомовний аудіогід у швейцарському музеї
В елегантній сукні з тонким ремінцем: вишукана Олена Зеленська постала на обкладинці італійського видання
У чорному жакеті і блузці з краваткою-бантом: Олена Зеленська взяла участь у запуску українськомовного аудіогіду у Берліні
У сорочці з коміром із перфорацією: Олена Зеленська дала інтерв'ю корейським ЗМ
Дополнительно:
Зеленський назвав головні цілі візиту першої леді до США

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.