Пт. Авг 19th, 2022
Зупиняють, змушують роздягатися та обшукують: окупанти продовжують тероризувати місцеве населення на Херсонщині

В Херсонській обласній військовій адміністрації повідомили, що окупанти посеред вулиці зупиняють місцевих та обшукують їх.

Про це повідомив виконувач обов’язків голови Херсонської обласної військової адміністрації Дмитро Бутрій під час брифінгу у вівторок, 19 липня.

«Гуманітарна ситуація залишається критичною. Повністю відсутні «зелені коридорі»,  значний брак продуктів харчування та медикаментів. Росіяни продовжують політику знущання над місцевими мешканцями. В Херсоні зупиняють чоловіків, змушують роздягатися, обшукують. Вламуються у гаражі та приватну власність людей», — зауважив Бутрій. 

Він зазначив, що найбільше від окупаційної влади страждають освітяни, яких примушують працювати за російськими правилами. Бутрій наголосив, більшість вчителів відмовляються від співпраці, однак є такі, що переходять на бік окупантів. 

«Наразі нам відомо, що 63 людини – представника органів місцевого самоврядування знаходяться в полоні окупантів. Також росіяни викрадають і вивозять в невідомому напрямку активісті», — сказав він.

Як повідомляли раніше, в Мелітополі окупанти готуються до «референдуму». Для цього російсько-окупаційна влада проводить обшуки і перепис населення. 

Читайте також:

Арестович спрогнозував оптимістичні терміни завершення війни в Україні
«Таке завдання можна виконати»: Данілов назвав умови, за яких Україна може перемогти до кінця року
ЗСУ переходять до третього етапу війни: військовий експерт пояснив, що це означає

 
Дополнительно:
Зупиняють, змушують роздягатися та обшукують: окупанти продовжують тероризувати місцеве населення на Херсонщині

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.