Чт. Авг 18th, 2022
Активність російських шпигунів у Європі зменшилася вдвічі — голова британської розвідки МI6

Керівник Служби зовнішньої розвідки Великої Британії MI6 Річард Мур вважає, що Росія вдвічі зменшила свої можливості шпигувати за Європою після видворення агентів російської розвідки з кількох європейських країн і арешту кількох таємних шпигунів, які видавали себе за цивільних. 

Про це повідомляє CNN з посиланням на заяву очільника МI6.

За його словами, після того, як Росія здійснила військову агресію в Україну в лютому 2022 року, європейські країни видворили близько 400 офіцерів російської розвідки, які діяли під дипломатичним прикриттям в Європейському Союзі.

“Ми вважаємо, що це, ймовірно, вдвічі зменшило їхню здатність проводити шпигунські операції на користь Росії в Європі”, — сказав Мур.

Голова британської розвідки також зазначив, що кількох російських шпигунів, які діяли під глибоким прикриттям і видавали себе за звичайних цивільних осіб, також було викрито та заарештовано за останні місяці.

Річард Мур сподівається, що росіяни в розвідці та дипломатичних службах “обдумають те, що вони бачать в Україні” і вирішать “дати відсіч системі”, як це зробили багато радянських шпигунів під час Празької весни 1968 року. «Наші двері відкриті», — натякнув він.

Нагадаємо, Польща вислала 45 російських дипломатів за шпигунство.

Читайте також:

У Німеччині працюють понад 2 тисячі агентів Путіна — ЗМІ
У Польщі затримали двох шпигунів з Росії та Білорусі
Швеція висилає трьох російських дипломатів через шпигунство — МЗС
Дополнительно:
Активність російських шпигунів у Європі зменшилася вдвічі — голова британської розвідки МI6

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.