Вт. Авг 9th, 2022
Чоловік Руслани Писанки відкрив збирання коштів на мрію на згадку про померлу дружину

Так, вдівець Руслани Писанки Ігор Ісаков звернувся до прихильників дружини на сторінці у Facebook.

Він подякував шанувальникам за підтримку та турботу до нього і зізнався, що він читав повідомлення від людей з грудкою у горлі. Разом з тим Ісаков зізнався, що на такому душевному підйомі у нього зародилася мрія, яку б точно підтримала його дружина:

«Багато друзів запитують про номер карти, допомогти… Спочатку нерозуміння, потім збентеження… В мене є гроші, для цього вже точно… Але потім дійшло: це такий спосіб віддати ту повагу, й зробити щось добре.. для Неї.. й  осяяло: я відкрив нову карту, вже й закинув на неї перші 10 тисяч… Давайте зробимо добро для Русі, але всі гроші я передам якійсь зовсім не знайомій дитині… Дівчинці.. Або хлопчику.. Яка хворіє чимось, що подібне на те, що було у Русі.. Й якщо ми врятуємо хоч одне життя, то все це має сенс. Не знаю чи добре написав, але почуваю, що це щось дуже гарне… Життя для дитини, другий шанс, не марно… Чи якось так. Впевнений, Русічкі це сподобається… » – написав Ігор.Якщо ви хочете долучитися до доброї справи, нижче номери карток:

5168745032199611 Ігор Ісаков
UA613052990262026400936452262 – це для з за кордону

Нагадаємо, що знаменита акторка та ведуча Руслана Писанка померла 19 липня у Німеччині після боротьби з хворобою. Пізніше вдівець зірки Ігор Ісаков повідомив, що у Писанки був рак.

Чоловік Руслани розповів, що прощання з ведучою відбудеться в Німеччині, у місті Кайзерлаутерн. Після оформлення всіх відповідних паперів прах Руслани доправлять до України. Вже в Києві Ігор поховає дружину.

Читайте також:

У Мережі з’явилося архівне чорно-біле фото з 17-річною Русланою Писанкою
Леся Нікітюк довела до сліз новою ліричною піснею, яку присвятила загиблому на фронті другу
У Лайми Вайкуле стався рецидив раку – ЗМІ
Дополнительно:
Чоловік Руслани Писанки відкрив збирання коштів на мрію на згадку про померлу дружину

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.