Чт. Авг 11th, 2022
Данілов анонсував "гучні новини" від розвідки і натякнув на відомих осіб, які зникли з екранів після початку війни

Секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що незабаром українці можуть почути «гучні новини». Він натякнув, що може йтися про людей, які неочікувано зникли з екранів телебачення та соцмереж після 24 лютого.

Про це Данілов розповів в інтерв'ю Українському радіо.

«Я можу сказати велику подяку нашій контррозвідці, яка відпрацювала блискуче по підготовці цього особливого періоду, який почався з лютого. Ввели багато людей, які б мали активізуватися після 24 лютого. Я вже не кажу про затримання кума Путіна Віктора Медведчука нашою контррозвідкою Служби безпеки України на чолі з її керівником, який безпосередньо займається цими питаннями», — розповів Данілов.

Він зазначив, що зараз влада не може звітувати про всіх суспільству, але «те, що робить наша контррозвідка, а особливо останнім часом — це вражає, і за це їм велика дяка і пошана».

Данілов також анонсував «гучні новини» і натякнув на осіб, які зникли з екранів телебачення після повномасштабного вторгнення РФ.

«Ми можемо почути гучні новини. Але ви можете звернути увагу, як пропали деякі люди, які не злазили з екрану телебачення і радіомовлення нашої країни. Вони десь зникли. І ніхто не знає, де вони знаходяться. Такі були потужні люди, які б не засинали після того, як вони б не зробили той чи інший виступ або в засобах масової інформації, або в соціальних мережах. А після 24 лютого вони якось зникли», — сказав Данілов.

За його словами, тепер дуже цікаво спостерігати за тим, як деякі люди поводилися у соцмережах після початку повномасштабної війни. 

«Я можу сказати, що один з індикаторів взагалі на цій війні — це соціальні мережі. І дуже цікаво моніторити, починаючи після 24 лютого, хто і як себе поводив, як перетирали ті записи, які були до того, як була мовчазна ситуація 5, 7, 10 чи 14 днів першого періоду війни, а потім вони схаменулися», — сказав секретар РНБО.

Данілов наголосив, що дехто навіть до цього часу не повернувся до ефірів.

«До того ж, це люди відомі і були на слуху, зокрема це політологи, мери деяких міст нашої країни та багато інших постатей, які були свого часу відомі нашому суспільству», — сказав секретар РНБО.

Читайте також:

З України за добу виїхали 36 тисяч людей: які сьогодні черги на кордонах
Сунулися, куди не треба: ЗСУ за день знищили кілька штурмових груп окупантів на Луганщині
Українські штурмовики поколошматили танковий взвод окупантів, опорник та мінометну батарею на півдні: мінус 4 десятки окупантів та техніка
Дополнительно:
Данілов анонсував "гучні новини" від розвідки і натякнув на відомих осіб, які зникли з екранів після початку війни

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.