Пт. Авг 19th, 2022
Донбас ще не "втрачений" Україною – генерал США Міллі

У квітні російські війська вирішили змінити свої цілі і після відходу від Києва почали зосереджувати сили на окупованій частині Донбасу.

Про це голова Об’єднаного комітету начальників штабів США генерал Марк Міллі заявив під час пресконференції в Пентагоні після віртуального засідання Контактної групи по Україні.

«Впродовж 90 днів російське просування склало, можливо, 6-10 миль (близько 9,6-16 км). Це не дуже багато», – сказав американський генерал.

Він також зазначив, що війна дуже інтенсивна.

«Це дуже інтенсивно, багато насильства — десятки тисяч артилерійських снарядів кожні 24 години, багато втрат з обох сторін, багато руйнувань у селах і так далі», — сказав Міллі.

«Суть полягає у тому, що ціна дуже висока, здобутки (росіян – ред.) дуже малі. У Луганській і Донецькій областях триває запекла війна на виснаження. І відповідаючи на ваше питання про те, «чи втрачений Донбас?» Ні, він ще не втрачений. Українці змушують росіян платити за кожен дюйм території, який вони завойовують. Просування (росіян) виміряються буквально сотнями метрів, у деякі дні вони можуть захопити кілометр, але не більше цього», – наголосив американський генерал.

Нагадаємо, напередодні радник керівника Офісу президента Олексій Арестович повідомив, що росіяни все ще намагаються продовжувати оточувати українські війська на Донбасі, проте використовують нову тактику.

Читайте також:

«Це вирішальна фаза конфлікту»: голова Пентагону висловився про війну в Україні
Війна в Україні може затягнутися на роки: у США озвучили похмурий прогноз
Засідання у форматі «Рамштайн-4»: голова Пентагону розповів про результати

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.
Дополнительно:
Донбас ще не "втрачений" Україною – генерал США Міллі

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.