Вт. Авг 9th, 2022
Друг Руслани Писанки розповів, від чого під час війни померла її мама

Руслану підкосила смерть її мами, якої не стало місяць тому.

Як розповів близький друг ведучої, продюсер Микола Канішевський, Писанка поїхала до Німеччини, а от мама з чоловіком зосталися в Україні. Спочатку були в Гореничах, що на Київщині. Утім, через прихід окупантів вони поїхали до Івано-Франківська, де жили у чоловіка, який свого часу побудував будинок для Руслани.

До слова, мама Писанки боролася з раком останньої стадії, і її стан лише погіршувався. Тож Ігор відвіз її до Києва. Саме у столиці мами Руслани не стало.

«Чоловік Ігор залишався в Гореничах — стежив за мамою Руслани, яка боролася з раком. Потім вони перебралися на Івано-Франківщину. У мами вже була остання стадія, Ігор колов сильні знеболювальні. Довелося повернутися до Києва — був уже дуже тяжкий стан. У квартирі на Виноградарі мама померла на руках Ігоря», — розповів Канішевський виданню «Главком».

Самій же Руслані в Німеччині діагностували тяжку хворобу, а смерть мами ще більше підкосила ведучу. Руслани не стало вночі, 19 липня. Останній місяць життя Писанки поруч із нею був її чоловік – Ігор.

«Вона нікому не говорила про свій діагноз. У Німеччині у неї діагностували тяжку хворобу. Останній місяць Ігор був поряд із нею. Він і зараз у Німеччині», — розповів Канішевський.

Нагадаємо, відома українська акторка та ведуча Руслана Писанка пішла з життя у віці 56 років. Знаменитість померла вночі, 19 липня, в Німеччині, куди виїхала на початку повномасштабного вторгнення Росії до України. У Німеччині лікарі діагностували у Руслани Писанки тяжку хворобу. Лікарі зробили ведучій операцію, утім, вона не допомогла.

Читайте також:

Сумська показала останнє повідомлення від Писанки: «Лікарі виявилися багаторічними практиками»
Данилко показав архівне фото 25-річної давнини з усміхненою Русланою Писанкою
Руслана Писанка перед смертю зіграла головну роль у фільмі «Демони»: «В кадрі стригла своє розкішне волосся»
Дополнительно:
Друг Руслани Писанки розповів, від чого під час війни померла її мама

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.