Вт. Авг 16th, 2022
Ектор Хіменес-Браво відбудував 83-річній бабусі частину будинку, який розбомбили окупанти

А тепер колумбійський шеф-кухар та український ведучий Ектор Хіменес-Браво показав, як нещодавно провідав 83-річну бабусю Віру, яка мешкає на Київщині.

Як розповів Хіменес-Браво, під час обстрілу російськими окупантами будинок бабусі постраждав. Російські війська зруйнували його половину. Кухар приїхав до бабусі Віри, поспілкувався з нею та навіть разом з нею спік пиріжки у її печі, яка вціліла:

«Історія про Віру. Жіночку 83 років з Київської області, частину будинку якої розбомбили орки. Вціліли тільки дім і піч. Саме в цій печі ми спекли найсмачніші пиріжки, що я коли-небудь їв», — розповів Хіменес-Браво.Цими пиріжками бабуся з кухарем пригостили всіх охочих. І, як зізнався Хіменес-Браво, він разом зі своєю командою дещо полагодив будинок бабусі:

«В подяку за її історію і пиріжки ми зробили фундамент для відбудови літньої кухні та гаражу. Скоро історію цієї доброї жіночки почує весь світ, а поки ловіть бекстейдж», — підписав відео з бабусею Ектор.

Нагадаємо, що днями Ектор Хіменес-Браво вперше показав обличчя своєї коханої. І, як зазначили фани кухаря, закохані між собою дуже схожі.

Читайте також:

Російська акторка Марія Машкова показала кадри з Києва і звернулася до росіян: «Те, що ми коїмо – це п*здець»
Тарас Тополя оприлюднив відео з передової з кадрами війни та показав, як рятує поранених бійців
Володимир Остапчук обстібав дивне ім’я новонародженого сина мовчунки Регіни Тодоренко
Дополнительно:
Ектор Хіменес-Браво відбудував 83-річній бабусі частину будинку, який розбомбили окупанти

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.