Чт. Авг 18th, 2022
Єгор Гордєєв і Неля Шовкопляс розплакалися, коли згадали про Руслану Писанку

Прихильники, колеги та рідні Руслани досі не можуть оговтатися від того, що Руслани більше немає.

Зокрема, ведучі Єгор Гордєєв та Неля Шовкопляс в ефірі «Сніданку з 1+1» згадали про свою колегу. Вони згадала, що Руслана мріяла повернутися на великі екрани. Перед смертю Писанка встигла знятися у стрічці Наталки Ворожбит – «Демони». Єгор Гордєєв зазначив, що дуже радий, що ведуча встигла здійснити свою мрію.

«Я знаю, як їй важливо було повернення на телебачення. Я страшено пишаюся, що весь пазл склався, і вона повернулася. В це кіно вона всю себе віддала. Бо вона свого часу не дограла. Був великий період затишшя. Слава Богу, що вона встигла. Руся дограла те, що, принаймні, хоча б трішки хотіла дограти», — зазначив Єгор.

Неля Шовкопляс поділилася, що тішиться тому, що останній рік працювала з Русланою. Писанка – це справжня епоха. Вона стала улюбленицею глядачів ще від тоді, коли розповідала про погоду.

«Ми зі свого боку надзвичайно раді, що останній цей рік вона провела з нами. Багато хто з нас з нею познайомився. Для мене це справді ціла епоха ще від дитинства. Коли ми ще були малі, легенда Руслана Писанка виходила на телебачення й розповідала нам про погоду», — поділилася Неля.

Коли телеведучі розповідали про свою колегу, вони не могли стримати сліз, адже досі не можуть повірити у те, що Руслани Писанки більше немає.

Читайте також:

Чоловік Руслани Писанки назвав причину смерті ведучої та розповів, де відбудеться похорон
Друг Руслани Писанки розповів, від чого під час війни померла її мама
Сумська показала останнє повідомлення від Писанки: «Лікарі виявилися багаторічними практиками»
Дополнительно:
Єгор Гордєєв і Неля Шовкопляс розплакалися, коли згадали про Руслану Писанку

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.