Вс. Авг 14th, 2022
Григорій Козловський передав військовому госпіталю у Львові 2 апарати на 4 млн грн

Про це повідомляється на сайті клубу.

Козловський спільно з представники благодійної організації відвідали один з військових госпіталів Львова, де проходять реабілітацію українські військові, та передали закладу наркозо-дихальний апарат та нейрохірургічний мікроскоп.

Вартість двох таких життєвонеобхідних апаратів складає близько 4 млн гривень.

Зазначається, що «Руху у майбутнє» вдалось зібрати кошти завдяки акціям та внескам небайдужих людей, які впродовж трьох останніх місяців долучились до роботи фонду. 

«Основні напрямки нашого фонду — допомога діткам-біженцям та допомога госпіталям, які займаються реабілітацією військових. Раді, бо вже бачимо плоди нашої роботи. Ці апарати врятують багато життів і вже допомагають лікарям у їхній нелегкій роботі. Ми маємо пам’ятати, що в нас в Україні триває війна. І тільки разом, спільними зусиллями, ми зможемо перемогти», — повідомив співзасновник організації Олег Шпур.

Своєю чергою, Григорій Козловський зазначив, що це відповідь усім скептикам, які ставлять під сумнів доцільність існування спорту та футболу у воєнний час.

«Цією акцією ми хочемо показати, що футбольна спільнота не стоїть осторонь тих проблем, які зараз є в країні. Це наш внесок у майбутнє перемогу, так ми допомагаємо нашим військовим боротися з тою нечистю, яка напала на нашу землю», — наголосив Григорій Козловський.

Нагадаємо, раніше Григорій Козловський поділився своїми думками щодо старту нового сезону Української прем'єр-ліги, який має розпочатися 23 серпня. На його думку, це буде нелегкий сезон, але водночас і особливий.
Дополнительно:
Григорій Козловський передав військовому госпіталю у Львові 2 апарати на 4 млн грн

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.