Пт. Авг 19th, 2022
Григорій Решетнік обурився через російськомовний контент в Україні: "Для чого і для кого це"

За словами шоумена, українці мають відмовитися від російського. Тим паче під час війни, яку в Україні вороже розв’язалася Росія.

Решетнік у своєму Instagram говорить, що інформація спрямована на українську аудиторію. Тому ведучий дивується, навіщо її робити російською мовою.

«Чому після всього, що пережили українці за ці роки та місяці — досі так багато російськомовного контенту? YouTube, телебачення, включення, експерти, аналітики, інтерв'ю, репортажі… Для чого і для кого це? Я справді не розумію. До кого ми хочемо достукатися, донести цю інформацію, кого хочемо переконати…», — обурився телеведучий.

Разом з тим, Решетнік дав пораду тим, хто не розуміє української. Шоумен зазначив, що можна користуватися перекладачем та врешті-решт вивчити рідну мову.

«Та нехай перекладачами користуються, хто не розуміє української, то почніть вчити її врешті. Ну невже не настав час виключно українського контенту — нашого, гарного, мелодійного, якісного та професійного. Чи для вас мова не має такого значення, головне зміст?» – зазначив телеведучий.

Читайте також:

У Лайми Вайкуле стався рецидив раку – ЗМІ
Ектор Хіменес-Браво відбудував 83-річній бабусі частину будинку, який розбомбили окупанти
Скандал довкола YUNA-2022: статуетку отримала співачка, яка після 2014 року виступала в Росії
Дополнительно:
Григорій Решетнік обурився через російськомовний контент в Україні: "Для чого і для кого це"

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.