Пн. Авг 8th, 2022
На Харківському напрямку ворог задіяв ствольну та реактивну артилерію - Генштаб

На Волинському та Поліському напрямках обстановка залишилась без змін.

Про це повідомляє Генштаб Збройних сил України у вечірньому зведенні 22 липня.

За даними Генштабу, на Сіверському напрямку ворог, з метою сковування дій підрозділів Сил оборони та демонстрації присутності, обстріляв із ствольної артилерії райони Кам’янської Слободи і Миколаївки Чернігівської області та Волфиного на Сумщині.

«На Харківському напрямку противник задіяв ствольну та реактивну артилерію для обстрілів в районах населених пунктів Харків, Прудянка, Золочів, Дементіївка, Уди, Іванівка, Старий Салтів, Борщова, Руські Тишки, Питомник, Кутузівка, Чугуїв, Петрівка, Руська Лозова, Слатине, Черкаські Тишки, Базаліївка, Дуванка, Мосьпанове, Лебʼяже, Перемога та Ртищівка. Авіаудари зафіксовано поблизу Верхнього Салтова», — йдеться у зведенні.

Нагадаємо, серед російських військ залишається низьким морально-психологічний стан. Вони системно вживають алкоголь та чинять непокору офіцерам. Дедалі більше окупантів навмисне виводять з ладу власну бойову техніку.

Читайте також:

Наступна і остання битва Путіна: російський політик пояснив, яку ставку диктатор робить для того, щоб зламати опір України
Путін помре 2023-го: відомий окультист назвав точну дату смерті
Коли і як закінчиться війна з Росією: відомий окультист назвав фази і чіткі дати
Дополнительно:
На Харківському напрямку ворог задіяв ствольну та реактивну артилерію - Генштаб

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.