Пт. Авг 19th, 2022
На Хмельниччині перед  початком навчального року готові лише 20% укриттів  у школах

Перевірка показала, що лише 20% укриттів в закладах освіти Хмельниччини готові до початку навчання. Решта планують завершити до кінця серпня.

Про це повідомляють у Хмельницькій ОВА.

Зокрема, лише у Хмельницькому діють 39 шкіл та 43 заклади дошкільної освіти. Облаштувати в них укриття розпочали в червні. На сховища з міського бюджету виділили понад 12 мільйонів гривень

Слід зауважити, що у закладах освіти, які не виконують безпекові вимоги, навчальний рік не зможуть розпочати у традиційному форматі. Тому перед початком навчання представники ДСНС та поліції перевірять наявність та готовність бомбосховищ у закладах освіти, а також разом з освітянами проведуть низку профілактичних заходів.

Як повідомлялося, у МОН активно працюють задля повернення учнів до шкіл, проте безпека дітей та учителів залишається пріоритетом. Від 1 вересня вчитися офлайн можуть дозволити учням тих регіонів, де немає бойових дій. Крім того, наразі розглядається можливість розділення навчального процесу. Тобто деякі уроки будуть проводитися лише в навчальних класах, інші – онлайн.

Читайте також:

У школах з батьків збирають гроші на бомбосховища: у МОН відповіли, чи це законно
Коли в Україні почнеться навчання та як воно буде відбуватися: МОН дало рекомендації
Навчання у дві зміни і «паспорти безпеки»: які нововведення чекають на школярів від 1 вересня

 
Дополнительно:
На Хмельниччині перед  початком навчального року готові лише 20% укриттів  у школах

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.