Вт. Авг 16th, 2022
Одну з них забирали зі стадіону на візку: одразу троє легкоатлеток знепритомніли на Чемпіонаті світу в США

Так, дві легкоатлетки з Німеччини Сара Бенфарес та Констанца Клостергалфен, а також представниця Великої Британії Джессіка Джадд не витримали високої спеки: стовпчик термометра в тіні піднімався до 38 градусів за Цельсієм.

Бенфарес стартувала в другому кваліфікаційному забігу 5000-метрівки серед жінок. Вона знепритомніла після фінішу. Як наслідок, 21-річну спортсменку довелося терміново госпіталізувати. Зі стадіону її виносили на візку.

Що стосується Клостергалфен, то 25-річна спортсменка була однією з лідерок, але за три кола до кінця камера показала її обличчя, на якому було видно лише страждання. У підсумку вона фінішувала 19-ю, знепритомнівши після закінчення гонки.

«Я думаю, що це було найважче коло, яке я коли-небудь бігала», – цитує Констанцу tagesspiegel.

Джадд, своєю чергою, після фінішу 5000-метрівки теж знепритомніла. Їй довелося надавати медичну допомогу.

Додамо, що велика частина учасників цьогорічного Чемпіонату світу готувалися до змагань в умовах сильної спеки. Цікаво, що спека — не єдина незручність для більшості легкоатлетів цього літа. Велика кількість спортсменів напередодні турніру та вже під час його проведення скаржилися на неналежні умові розташування в США.

Збірна України має в своєму активі на цих змаганнях дві медалі. «Бронзу» у стрибках в висоту здобув Андрій Проценко. Ще одна медаль, цього разу «срібна» в активі стрибунки в висоту — Ярослави Магучіх.
Дополнительно:
Одну з них забирали зі стадіону на візку: одразу троє легкоатлеток знепритомніли на Чемпіонаті світу в США

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.