Вт. Авг 16th, 2022
Є певні домовленості, але рішення - за партнерами: Зеленський про отримання ППО

Зброя, надана західними партнерами, передусім сучасні реактивні системи залпового вогню, є надзвичайно ефективною в руках ЗСУ. Так само наші захисники потребують сучасних систем ППО, і переговори щодо отримання цих систем вже ведуться.

Про це розповів президент Володимир Зеленський у своєму традиційному відеозверненні увечері 20 липня.

«Впевнений, що ви бачили, наскільки ефективна зброя, надана партнерами, передусім сучасні реактивні системи залпового вогню. Назва HIMARS стала для наших людей майже рідною – так само, як раніше Javelin чи NLAW, як «Стугна» чи «Нептун». І очевидно, що наступна така ж вагома назва з’явиться від сучасних систем протиповітряної оборони, які ми запитуємо в партнерів», – сказав Зеленський.

За його словами, представники України не припиняють роботу, щоб отримати ефективну ППО. І є вже певні домовленості щодо цього.

«Є певні успіхи, які дозволяють знищувати частину ракет, однак потрібна зовсім інша швидкість і масштаб захисту», – пояснив глава держави.

Проте Зеленський звернув увагу, що ці питання залежать від політичних рішень, які можуть бути ухвалені в ключових столицях. Саме тому, за його словами, тема протиповітряної оборони стала ключовою сьогодні у виступі першої леді України перед Конгресом США.

«Це було вперше в історії, коли перша леді робить таке звернення до Конгресу, і, безперечно, це честь для України, для всіх наших людей.

Виступ був максимально практичним і щирим – фактично від імені всіх наших родин. Олена розповіла про жертв російського терору і про реальну можливість для наших американських друзів допомогти нам зупинити цей терор. Це може бути нашою спільною перемогою – українського й американського народів», – сказав Зеленський.

Президент висловив сподівання, що відповіді на запити України не забаряться. Він певен – російський терор має програти.

Раніше Володимир Зеленський розповів, яких санкцій вимагає Україна для Росії.

Читайте також:

«Не можна бути десь посередині»: Зеленський розкритикував президента Бразилії за нейтралітет щодо війни
Оновлення силової вертикалі: Зеленський прокоментував кадрові чистки в СБУ
7 ракет «Калібр» проти звичайного села: Зеленський повідомив про живі мішені росіян-терористів

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.
Дополнительно:
Є певні домовленості, але рішення - за партнерами: Зеленський про отримання ППО

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.