Пн. Авг 8th, 2022
Подарунок Великої Британії: Арестович пояснив, що можуть знищувати дрони-камікадзе

Велика Британія оголосила про постачання Україні сотень дронів-камікадзе. За словами радника Офісу президента Олексія Арестовича, наразі не говорять, якого класу їх поставлятимуть.

«Звичайний дрон злітає, розвідує і наводить артилерію, або танки, або наземні війська. А дрон-камікадзе не просто знаходить ціль, а може спікірувати на неї, у нього в голові вибухівка, і він її підірве», — пояснив Арестович під час розмови з російським правозахисником Марком Фейгіним. 

«Дрони-камікадзе бувають різними. Наприклад, Switchblade 300 може вразити піхоту, 3-6 осіб. А Switchblade 600 – вже побільше, вони можуть вражати бронетехніку, ППО. На танки їх шкода використовувати, а на ППО, машинне керування, зв'язок, артилерію – саме те. Ми не знаємо, які буде постачати Британія, але сотні – це дуже вагома історія. Якщо в одній стороні зосередити 50 одиниць такої техніки, то можна винести все в нуль: ключові позиції артилерії, командні пункти, машини управління тощо», – розповів Олексій Арестович. 

Нагадаємо, раніше Арестович розповів, що росіяни не можуть виконати наказ свого командування. Війська РФ панікують, тому завдають ударів по всій лінії фронту.

Читайте також:

«Йшов до влади по крові»: Арестович — про хворобу Путіна та причини його поведінки

Шантаж голодом: Путін домігся пом’якшення санкцій, проте чи будуть розблоковані українські порти

Російська акторка Марія Машкова показала кадри з Києва і звернулася до росіян: «Те, що ми коїмо – це п*здець»
Дополнительно:
Подарунок Великої Британії: Арестович пояснив, що можуть знищувати дрони-камікадзе

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.