Ср. Авг 17th, 2022
Програма ЖВЛ змінює ведучого та транслюватиметься на іншому каналі

Як розповіла генеральна продюсерка телеканалу ТЕТ Оксана Петришин, програма «Життя відомих людей» зазнає змін.

Зокрема, у ЖВЛ познайомлять ближче з новими героями України і розкажуть про їхні подвиги.

«24 лютого життя українців змінилося назавжди: кожен з нас переживає складні часи, але наші цінності, почуття та смисли стали лише глибшими. Ми хочемо показати нашим глядачам «нове» життя відомих людей, яких теж торкнулася війна, у нових реаліях – познайомити ближче з новими героями України та розповісти про їхні подвиги. Українці відчули себе єдиним цілим, адже народ бореться за свою незалежність і право на самовизначеність. Пріоритети та цінності наших людей змінились – і ЖВЛ на ТЕТ розкриє, як саме», – прокоментувала Петришин.

Цього сезону шоу ЖВЛ на ТЕТ покаже глядачам, як змінилося життя відомих людей в умовах війни, поділиться ексклюзивними подробицями та сюжетами з героями. Гостями інфотейнмент шоу стануть не лише всесвітньо відомі особистості, а й народні герої – українці, які проявили себе під час війни та стали популярними завдяки своїй самовідданості та патріотизму. А ще зовсім скоро глядачі дізнаються, хто стане новим харизматичним ведучим шоу.»Життя відомих людей» – це історії, які навряд залишать когось байдужим: про життя відомих особистостей, зміни в особистому та одкровення війни. Герої програм розкажуть, що їм допомагало триматися, не падати духом, та знаходити позитив для натхнення.

Глядачі познайомляться з народними героями, дізнаються їхні подвиги. Шоу – про справжнє, про реальність, про «нове» життя кожного з нас.

Дізнавайтеся найпотаємніше в житті відомих людей з інфотейнмент шоу «Життя відомих людей» – від 8 серпня у будні о 10:00 на телеканалі ТЕТ.

Читайте також:

Ектор Хіменес-Браво вперше показав обличчя своєї дівчини-українки: «Як ви схожі»
Руслана Писанка перед смертю зіграла головну роль у фільмі «Демони»: «В кадрі стригла своє розкішне волосся»
Горянський розповів про хворобу Писанки та операцію в Німеччині: «Думала, що лікарі їй допоможуть»
Дополнительно:
Програма ЖВЛ змінює ведучого та транслюватиметься на іншому каналі

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.