Вс. Авг 7th, 2022
Путініст Юрій Бардаш втік з Грузії пішки до Росії: "Зараз я у Москві"

Про це проросійський продюсер Юрій Бардаш розповів у своєму Telegram-каналі.

З початком повномасштабної війни РФ проти України Бардаш поїхав до Грузії. Там йому почали надходити погрози, тож він вирішив тікати до «безпечного місця» – до Росії.

«Ввечері пролунав ще один дзвінок уже з України, під час якого мені сказали, що за мною послали Грузинський Легіон і що хлопці вже виїхали. Рюкзак було зібрано за п'ять хвилин. Два дні пересидів у горах Батумі, потім убрід перейшов кордон Грузії та Абхазії, досвід незабутній», — розповів Бардаш.

Далі, каже путініст, він пішки перейшов кордон Абхазії та Росії. Йому це вдалося за п'ять хвилин, оскільки його «паспорт виданий Луганським».

«Зараз я у Москві, тут спокійно, безпечно та красиво. У мене великі плани щодо музики та суспільного життя і я вже став до їх реалізації», — заявив зрадник.

Зазначимо, що з Грузії Бардаш вирішив тікати після того, як йому почали погрожувати. За словами путініста, погрози почали надходити після його скандального ефіру у Instagram. У ньому, нагадаємо, Бардаш годину говорив абсурдні пропагандистські речі.

Зокрема, він вважає, що Росія – «величезна територія з ресурсами та великою культурою, а потенціал цієї країни не зрівняється з жодною країною у світі».

На думку Бардаша, Україні варто здатися РФ, навівши приклад Японії, яка капітулювала у Другій світовій війні «і зараз це одна з найрозвиненіших країн»: «Вони вчасно ухвалили правильне рішення». І, звичайно, як і всі путіністи, Юрій видав, що «війною керує Захід». Продюсер також образив ЗСУ. Захисників України він назвав «селянами, які коровам хвости крутили та нічого не розуміють у війні».

Читайте також:

У Мережі з'явилося архівне чорно-біле фото з 17-річною Русланою Писанкою
Леся Нікітюк довела до сліз новою ліричною піснею, яку присвятила загиблому на фронті другу
Володимир Остапчук обстібав дивне ім'я новонародженого сина мовчунки Регіни Тодоренко
Дополнительно:
Путініст Юрій Бардаш втік з Грузії пішки до Росії: "Зараз я у Москві"

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.