Чт. Авг 18th, 2022
"Це - не Гітлер, він не застрелиться": Арестович назвав просту причину, чому очільник Кремля не завдасть ядерного удару

Арестович пояснив, що диктатор Росії буде чіплятися за життя до останнього і намагатися втримати владу, а після ядерного удару «це питання закриється назавжди».

Про це радник голови ОП Олексій Арестович розповів у розмові з російським правозахисником Марком Фейгіним у четвер, 21 липня.

«Він (Путін — ред.) чіплятиметься за життя до останнього і намагатиметься утримувати владу хоча б у межах Садового кільця, але утримуватиме її. Застосування ядерної зброї закриває це питання раз і назавжди. Після спроби вивести ядерну зброю і привести її в стан бойової готовності до застосування, то там (у Росії — ред.) не буде жодної влади. Тому він буде до останнього солдата, росіянина, але буде триматися за владу у межах Садового кільця, потім — Кремля та свого кабінетау. Це — не Гітлер, він не застрелиться. Він буде намагатися керувати хоча б однією-двома людьми», — сказав Арестович.

Про те, що президент Росії Володимир Путін навряд чи піде на розв’язання ядерної війни, також вважає і американський адмірал Джеймс Ставрідіс. Проте диктатор може застосувати проти України хімічну зброю. Але російський диктатор продовжуватиме лякати Захід і регулярно натякатиме на те, що може почати ядерну війну.

Читайте також:

Лукашенко про Україну: «Там ще тієї війни немає, яка б могла бути з боку Росії»
Готується до нападу: Лукашенко розповів про своє ставлення до ядерної зброї 
«На весь зріст встану»: Лукашенку здається, що Польща бачить у своєму складі всю Білорусь
Дополнительно:
"Це - не Гітлер, він не застрелиться": Арестович назвав просту причину, чому очільник Кремля не завдасть ядерного удару

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.