Вс. Авг 7th, 2022
"Для мене це був іспит": Олена Зеленська про виступ у Конгресі США

Зеленська виголосила свою промову українською мовою. Початок виступу Зеленської був присвячений сім'ї, дітям та миру, який порушила російська агресія. Члени Конгресу вітали її оплесками. На початку вона наголосила, що це перший виступ дружини президента іншої країни в американському Конгресі.

Про емоції та відчуття перша леді поділилася в інтерв’ю.

«Мені здається, просити треба те, що тобі потрібно. Всі інші речі — це потім. Нам потрібна зброя, тому я нічого іншого просити не могла. Мені здалося, що я до них достукалася. Тому що я дійсно говорила з ними не як із високопосадовцями або членами Конгресу — я говорила до них як до мам, до тат, до доньок та синів. І мені здається, що вони почули. І я їм сказала, що сподіваюся, що їхні рішення будуть швидкими. І думаю, що… я сподіваюся, що я маю рацію. Я відчула, що мене підтримували усі, хто був у залі. Тобто коли ти виступаєш на цій сцені перед трибуною, ти не можеш відчути цього повністю — коли я спустилася з ними привітатися, то дійсно це було дуже щиро і дуже приємно. Вони почули», — сказала вона.

Олена Зеленська зізналася, що дуже хвилювала під час виступу.

«Неймовірно хвилювалася. Я дуже щаслива, що я це зробила. Тому що це для мене був іспит — і мені здається, я його склала», — зазначила вона.

Нагадаємо, Олена Зеленська в Америці встигла провести зустрічі з дружиною президента США Джилл Байден та з державним секретарем Сполучених Штатів Ентоні Блінкеном.

Раніше цього місяця Зеленська потрапила на обкладинку американського журналу Time. Видання опублікувало розповідь дружини президента України про життя на тлі повномасштабної російської агресії.

Читайте також:

У молочній блузці та красивих сережках: елегантна Олена Зеленська презентувала українськомовний аудіогід у швейцарському музеї
В елегантній сукні з тонким ремінцем: вишукана Олена Зеленська постала на обкладинці італійського видання
У чорному жакеті і блузці з краваткою-бантом: Олена Зеленська взяла участь у запуску українськомовного аудіогіду у Берліні
У сорочці з коміром із перфорацією: Олена Зеленська дала інтерв'ю корейським ЗМІ
Дополнительно:
"Для мене це був іспит": Олена Зеленська про виступ у Конгресі США

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.