Чт. Авг 11th, 2022
"Фюрер" любить ювілеї: російський опозиціонер назвав дату, коли Путін може оголосити про "перемогу"

Глава Кремля Путін може оголосити «перемогу» у війні 7 жовтня. Саме тоді диктатор святкуватиме свій день народження. У Путіна буде ювілей — 70 років.

Таку думку в інтерв'ю «Обозревателю» висловив російський опозиціонер Гаррі Каспаров.

Відомо, що «фюрер» любить ювілеї та різні «визначні» дати. «У Путіна 7 жовтня якраз буде ювілей — 70 років. Думаю, що під цю дату заплановано оголошення «перемоги», — сказав Каспаров.

Водночас Каспаров наголосив, Москва усвідомлює, що виграти війну не може. Ба більше — успіхи, які українські війська мають останні кілька днів, загальмували наступ агресорки та викликали паніку в окупантів.

«Думаю, що там заволодів певний здоровий глузд, що виграти війну в тому обсязі, в якому вони планували, не вдається. Отже потрібно зафіксувати територіальні надбання, окопатися і вести переговори з позиції сили, як вважає Путін», — пояснив опозиціонер.

Зі слів Каспарова, найближчі кілька тижнів стануть визначальними, а визволення Херсона може стати поворотною точкою війни.

Як повідомлялося, 20 липня в межах зустрічі у форматі «Рамштайн» очільник Пентагону Ллойд Остін заявив, що зараз настала «вирішальна фаза війни» в Україні, тому колективна підтримка країн Заходу є життєво важливою.

Читайте також:

Лукашенко про Україну: «Там ще тієї війни немає, яка б могла бути з боку Росії»
«Який сенс у цьому?»: Лукашенко розповів, чому Білорусь не визнала фейкові «Л/ДНР»
Шантаж голодом: Путін домігся пом’якшення санкцій, та чи будуть розблоковані українські порти
Дополнительно:
"Фюрер" любить ювілеї: російський опозиціонер назвав дату, коли Путін може оголосити про "перемогу"

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.