Пт. Авг 19th, 2022
"Коригування було величезне": Гайдай розповів про "ждунів руского міра", які допомагали ворогу

Голова Луганської ОВА Сергій Гайдай каже, що в області були «ждуни руского міра», а також завербовані російськими службами мешканці. Також існували випадки, коли окупанти обіцяли людям «за роботу» авто чи гроші за коригування і різні фотозвіти. 

Про це керівник Луганщини сказав в інтерв'ю УНІАН.

З його слів, тим, хто допомагав росіянам за гроші, взагалі було все одного — за кого вони. Наразі сказати кількість  зрадників не можливо. Втім, і говорити тотально про всіх не можна, наголосив Гайдай. 

«В Сєвєродонецьку проживало понад 120 тисяч мешканців, але залишилось 10 тисяч. Навіть якби вони гіпотетично були зрадниками, то це навіть не 10% від всього населення, яке проживало там до повномасштабного вторгнення. Тож відсоток не великий. Але навіть якщо це одна або дві тисячі людей, які могли допомагати — це все одно дуже багато. На жаль, коригування дійсно було величезне», — розповів голова ОВА.

Він зауважив, що в ОВА не було жодного зрадника, у ВЦА — можливо, могла бути рядова людина чи техперсонал, але в керівництві — ні.

«За великим рахунком, зрадили тільки декілька голів. Наприклад, сумнозвісний міський голова Рубіжного, а також декілька очільників ОТГ», — додав Сергій Гайдай. 

Нагадаємо, російській армії поки не вдалося вийти до адмінкордонів Луганщини, але майже вся територія області окупована. Якби Україна отримала західну зброю на тиждень-два раніше, то теоретично можна було б уникнути окупації Луганщини. ЗСУ навіть могли б відбити навіть Сєвєродонецьк, вважає голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

Читайте також:

«Бідні діти із сільської місцевості»: голова британської розвідки розповів, кого Путін кидає на війну
Окупанти обстріляли села у трьох районах Миколаївщини: влучили в магазин та гаражний кооператив
«Фюрер» любить ювілеї: російський опозиціонер назвав дату, коли Путін може оголосити про «перемогу»
Дополнительно:
"Коригування було величезне": Гайдай розповів про "ждунів руского міра", які допомагали ворогу

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.